Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nurekvava

żona w nocnym klubie

Polecane posty

Gość gość
Mam dylemat czy taką prace podjąc czy ktoraś opisała by mi dokładnie co robicje i jak moj mąż wie że szukam takiej pracy Jak wygladaja wasze relacje rodzinne? Jakich macje klientow? Czy mąż jest obecny jak to robicje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadrowa alicja
Moj mąż był dwa razy obecny jak robiłam striptiz taki było ustalone z tym klientem robie tylko striptiz w domu klienci do nas przychodzą ,zadnych klubow i imprez prywatnych Pozwalam sie dotykac mam wyłacznie stałych bywalcow i nie szukam nowych Raz uprawiałam sex za wiedzą meża chodziło o naprawde duże pieniadze ustalenia wtedy z tym facetem trwały kilka tygodni Ostatnio dostałam propozycje od tego człowieka abym zrobiła striptiz w obecnosci meża i synagdy on bedzie za wrecz kosmiczne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyjego syna? Twojego syna? Bedziesz sie przy wlasnym dziecku rozbierac. Kurwa ale jestes szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadrowa zgodzisz sie na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadrowa alicja
Na cos takiego nie zgodziłabym sie nigdy i za żadne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co pisze kadrowa jest niestety prawdą takie propozycje jak ta jej mają miejsce słyszałam o podobnej Składają je bogaci ludzie majacy taki fetysz bawi ich to że za kase mogą wszystko ,cos w tym stylu miała moja kuzynka kilka lat temu groziła jej eksmisja z mieszkania pojawił sie obcy facet i zaproponował ze bedzie sie z nią kochał na oczach jej meża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do katrowej jak znalazłas klientow i kim oni są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata ile z tego wyciagasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz 31
Jestem mężczyzną, czytam te wpisy i oczom nie wierzę, moja żona pracuje w nocnym klubie jako kelnerka, czasem rozmawiamy na ten temat ale nigdy nie mówiła o seksie tam, twierdzi że jest mi wierna, ja tam nie bywam bo zostaję z dziećmi w domu i dlatego mam pytanie, może wypowie się jakaś Pani która też pracuje w takim miejscu jako kelnerka, będę za szczerą wypowiedż bardzo wdzięczny bo myślę że niektóre wpisy są trochę przerysowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ireneusza przeczytaj temat ''nowa profesja żony'' masz tam prawdziwe opisy jsk ta praca wyglada zwłaszcza wypowiedz jednej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ireneusza każda kobieta jest inna i każdy klub inny Natomiast nie każda kobieta ktora tam pracuje chce o wszystkim opowiadac ,80% to meżatki Generalnie chodzi tylko o pokazywanie ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest przedmówco, ja też pracowałam w kilku klubach i znam ten temat, ale powiem tak, teraz gdy mam męża i dziecko to nigdy do takiej pracy bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
To co pisze też jest prawda moja zona chce podjac prace striptizerki w nocnym klubie .Były rozmowy awantury i nic co moge zrobić ? I na co trzeba sie przygotowac jesli naprawde tam pojdzie? Przysiega ze nie bedzie sexu czy to mozliwe ze nie bedzie tez dotykana? Czy ktos moze mi napisac jak to naprawde wyglada? Bardzo proszw o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz o powodach jej decyzji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
To pieniadze ,nie chce pisac dokładnie co sie stało nie ma to i tak znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwoje dzieci i jestem po rozwodzie. Cierpię na chroniczny brak pieniędzy. Mąż mojej byłej koleżanki płaci mi co tydzień za seks, ale tylko z finałem w ustach lub anal. Na nic więcej nie pozwalam, bo chcę spotkać jakiegoś stałego partnera i wyjść ponownie za mąż. Wierzcie mi, że życie bez męża nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaccc
Gosc 16:00 jesteś zainteresowana kolejnym klientem opisz jak wygladasz, ile lat masz,jaki biust? Pisze na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×