Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Załamanie po rozstaniu:...(

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że temat oklepany, ale ogólnie to powiedzcie coś:/ spotykałam się z kimś kilka miesięcy, walnęło mnie kompletnie, facet jakiego szukałam, prawie moj ideał. Z dnia na dzień mnie zostawił, w okropny sposób, po prostu przez sms. Wcześniej mieliśmy drobne kłótnie, czułam ze coś się wypala. Najgorsze jest to, ze mimo ze tak krótko ze sobą byliśmy i ze tak mnie potraktował nie potrafię zapomnieć. To już prawie 10 miesięcy po rozstaniu. Nie pomagają randki, inne zajęcia. Potrafię obudzić się w nocy, rano, zasypiać wieczorem i myśleć o nim. Zdarza sięgac mi się po środki uspokajające, bo płaczę bez powodu. Nie wiem czy to już depresja. Załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz ty masz problem z facetem a ja z kobietą. Życie jest trudne i p******e. Ja nie potrafię stworzyć z nikim związku a spotykałem się z kilkoma dziewczynami. Niby wszystko takie miłe fajne a potem kończy się na niczym. Głównie przez chyba moją głowe za szybko się zakochuje a później wariuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misa93
Jeśli już z tobą zerwał to powinien ci wytłumaczyć dlaczego. A zerwanie przez smsa jest poprostu dziecinne. Wiem rozumiem cię że ciężko jest Ci o nim zapomnieć natomiast na pewno ci się uda. Musisz tylko chcieć i dążyć do tego aby tak się stało. http://www.premiumcollagen5000.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×