Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak sobie dorobić poza pracą?

Polecane posty

Gość gość

Macie jakieś pomysły? Ewentualnie jakiś zakład pracy gdzie można na umowę zlecenie w weekend albo nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwadjdd983
a jaki masz zawód??? dorywcza praca...hmm... kojarzy mi sie z kim o niskich kwalifikacjach. Mycie garów w nocy w barze,mycie autobusów w nocy,wykladanie towaru w nocy (lub 3 razy w tygodniu w dzien),sprzatanie u kogos,opieka nad dzieckiem.,zrywanie jabłek itp. No chyba ze jestes lekarzem czy programistą to znajdziesz dorywcze poł etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry kurs masażu to inwestycja która przynosi piękne dodatkowe zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O klasycznym pisałam, bez extradodatków ale masz rację tak też pewnie dorabiają niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połowa masażystek sama tak dorabia, tylko żadna o tym nie pisze. Jak przyjdzie fajny klient i mu bryknie i sam zaproponuje masaż tych miejsc, to czemu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kelner na weekendy, kasjer w hipermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jedną z takich masażystek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po bankowości. A po takim kursie gdzie mogę dorabiać? Nie wyobrażam sobie zapraszać pacjentów do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej formy już od dłuższego czasu i jestem zadowolona, można dorobić bez żadnych opłat. Jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: etraffic@op.pl w tytule proszę tylko o dodatkowy wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w nocy to striptizerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można np. poprzez zrestartowanie modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie, a serwis ma dobre opinie. https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Da_S

A nie myślałaś o statystowaniu? Mnie kiedyś koleżanka wzięła na casting do Popcorn Film i powiem Ci, że tak mi się spodobało że teraz regularnie chodzę tam, a że mają dużo epizodów do obsadzenia, to się kręci😊 Spróbuj, a nóż Ci się spodoba i przynajmniej nie będziesz mieć poczucia ‘’pracy’’ bo to serio ciekawe doświadczenie i w sumie miło się spędza ten czas 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk

Czy wtym Popcorn Film łatwo jest przejsc casting czy ciężko 😉 ? Czy zalezy to od szczescia ilosci osob czy od czego? pomozecie? bo czytalem dobre opinie ale zastanawiam sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można łatwo dorobić wypełniając ankiety przez internet. Panel badawczy właśnie szuka osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Ankiety dostaje się regularnie, a jako wynagrodzenie mamy do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

Rejestracja na stronie http://ankiety.net.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ankiety lub serwisy partnerskie i zarabianie na polecaniu produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×