Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem wyszlam na idiotke? Napiszcie prosze

Polecane posty

Gość gość

Jakis czas temu spotykalam sie z facetem, niestety sie rozstalismy z pewnych przyczyn. Tzn. to ja z ni zerwalam z jego przyczyny. Ale od jakiegos miesiaca on znow zaczal sie ze mna kontaktowac, prosic zebym wrocila. Dotad odpowiadalam, ze nie wiem, ale ostatnio juz mowilam ze byc moze tak, ze to przemysle. Ale coraz bardziej sie do siebie zblizalismy. Sa tez smsy z erotycznymi aluzjami, on je wysyla, choc nie tylko takie ale tez. I ostatnio mnie prosil o jakies ertyczne zdjecia. Wczoraj wieczorem do niego napisalam , ze mu takie wysle jak bede brala kapiel, a on ze czeka z niecierpliwoscia i do wieczora. No i wieczorem okolo 23 mu je wyslalam takie bardzo, bardzo odwazne, a on... juz nie odpisal, nie wiem czy spal. Zdjecia byly ladne poza tym widzial mnie juz nago nie raz przed rozstaniem. Tylko dlaczego o nie odpisal :( Powiedzcie, glupio to wyszlo? Bo czuje sie trce jak idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy urywal już kontakt bez słowa? Nie odpisywał ma smsy bez przyczyny? Z taką osobą chyba lepiej się nie kontaktować przynajmniej uniknie się rozczarowań. Chyba że porostu spał. A są takie osoby. Kwestia wysyłania zdjęć takich... Twoja sprawa co i komu wysyłasz ale możesz mieć problemy jak ktoś to potem wykorzysta nie tak jak myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i przed rozstaniem wysylalismy sobie takie zdjecia nieraz, tylko teraz 3 miesiace nie bylismy ze soba i nie wiem czy powinnam po takiej przerwie, jeszcze on nic nie odpisal :O Podejrzewam, ze nie mogl odpisac bo byc moze sie kapal (on dzisiaj pracuje bo pracuje w sluzbie zdrowia i ma dyzur), wiec moze juz poszedl spac... Ale nie mniej jednak czuje sie teraz jak kretynka, po co ja mu to wysylalam, w sumie prosil ale moze niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:13- raczej nie moze ich wykorzystac przeciwko mnie bo na nich nie widac twarzy, ale wstydze sie teraz tej sytuacji poprostu.. Nie wie cemu tak zrobilam, ale wpadlismy w rytm pisania erotycznych smsow ( to on zaczal oczywiscie) to uznalam, ze nic mi nie szkodzi skoro wczesniej juz takie wysylalalam. Zdarzalo mu sie ucinac nasze pisanie smsow szczegolnie pozno wieczorem, ale wtedy tlumaczyl sie ze np. poszedl sie kąpac i zauwazyl tego smsa juz pozno, ale ze zasnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, skoro już wcześniej widzial Cię nago i to nie raz a takie fotki też były to na pewno się nie "wystraszył" :-) nie wyszlas na idiotke, myślę że się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na idiotkę może nie, ale być może za szybko mu wyslałaś taie zdjęcia? Z tego co piszesz nawet jeszce na dobre do siebie nie wróciliście, więc ja bym z tym poczekała, ale juz trudno, nic strasznego się nie stało. Ale teraz nie napraszaj się mu, niech sam się teraz odezwie i już może nie wysyłaj narazie takich zdjęc. Pewnie tak jak myślisz nie odczytał smsa bo spał np. ale mimo wszystko może bądź bardziej wstrzemięźliwa niech on sie postara teraz o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie przejmuj. Jak nie było twarzy, może się odezwie bo spi. Będzie tak albo inaczej. Wiem uczucia uczuciami ale jak się nie tak będzie zachowywał traktuj go jak on Ciebie nie nadskskuj. Niektórzy mężczyźni tak traktują kobiety by ego podnieść że mu dama nadskskuje. A sami się bawią sytuacja i nie traktują poważnie a obiecywał mogą złote góry. Pozdrawiam nie martw się głupotami żyj i bądź mądrzejsza na drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27- nie śpi, ale może nie mieć czasu bo on dzisiaj pracuje i nie ma wolnego. Zobaczymy wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja mu nie nadskakuje absolutnie. To on ostatnio pisal smsmy w sumie przez jakis miesiac ze za mna teskni, ze chce sie jak najszybciej spotkac, ze chce zebysmy do siebie wrocili, w koncu zaczelam mu troche w tym ulegac no i zaczelismy pisac tez takie troche erotyczne smsy i on sam mnie poprosil o te zdjecia, wczoraj tez napisal zebym mu wyslala je i ze czeka z niecierpliwoscia. No i u wyslalam, ale moze troche za pozno, sama nie wiem. Zdarzalo sie , ze jak mu napisalam pozno smsa to juz nie odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ' mozna napisac siedzac na toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby mozna... No nic bede obserwowac jego zachowanie, jesli takie nieodpisywanie sie bedzie powtarzalo to wtedy przemysle czy do niego wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia. NIGDY więcej nie wysyłaj "odważnych" zdjęć ZADNEMU facetowi. Gdy już nie będzie twoim facetem, może ci narobić tymi zdjęciami wiele swinstw. Oplotkowac, przekazać rodzinie, do pracy, opublikować na fb, itp. Aleś głupia. Idiotka koncertowa. Jemu chodziło o zdjęcia, ma się teraz czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×