Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

płeć nie do przyjecia

Polecane posty

Gość gość
To moze teraz in vitro z wybraniem płodów żeńskich bo tak w ciemno to do usranej można się starać.... może bedzie taka sama głupia jak mamusia tego życzę. Dzięki za brak corki jeśli miała by chociaż odrobinę być taka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy syn to idiota, nie chcialam drugiego takiego ścierwa w domu. jestem juz po zabiegu, wyssali go odkurzaczem, mezowi powiedzialam, ze zaczelam mocno krwawic, pojechalam na ER i juz serce nie bylo i musieli mnie wyczyscic. Ciesze sie, ze nie stchórzyłam i konsekwentnie pozbylam sie tego nieszczescia, ktore na mnie spadlo. od nastepnego cyklu moge sie starac o corunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia nastepnym razem!!! to prawda, ze nie ma wiekszego nieszczescia jak samych samcow narodzic a potem kolo nich robic i robic az ich inna kobieta przejmie a ty z niczym zostajesz bo jestes tylko tesciowa. corci zycze :) coreczki sa super :) moja to moje najwieksze szczescie a syn jest bo jest, bo maz chcial aby nazwisko nie przeoadlo ale zaden fun zajmowac sie nim, coreczka to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem i rozgrzeszam -matka 3 synów, wsciekła na swój nędzny los z samczym stadem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) :) :) mam parke = mam wszystkie dzieci w domu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar na starość odpoczywać, zwiedzać, czytać książki, mieć ciszę i spokój. .. i wnuki, od czasu do czasu;) Dlatego tak się cieszę z moich synów. Są cudowni, śliczni, grzeczni, ułożeni i mądrzy. Jak widzę koleżanek córki rozmazane, rozdarte, brrr, chłopcy są super:) Dla inteligentnych matek oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie pocieszaj, narobiłas samych koniobijców, całuj synowe po duuppach zeby pozwolily wnukom odwiedzic cie raz w miesiacu w prytulku dla starcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:12, ciebie nawet nie będzie miał kto umieścić w takim domu starcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdechniesz sam, pod plotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Wymień se k***a w domu dziecka jak Ci nie pasują Twoje własne dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychowanie genetycznie swoich dzieci to ogromny ciezar i odpowiedzialnosc. w zyciu nie przyjelabym jakiejs przybłędy z domu dziecka -ziółka z niewiadomo jakim pakietem genetycznym. dlatego jak najbardziej jestem za aborcja w przypadku gender dissapointment. lepiej miec jedno wychuchane czy dwoje niz np 4 dziury i wyczekanego piatego rodzynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 22:57: opieka spoleczna cie tam umiesci no bo przeciez nie twoi koniobijcy czy synowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL ALE SIE USMIALAM :) tez nie trawie chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest!!! wyskrobać gnoja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest bardzo niesprawiedliwe że nie możemy sobie wybierać chłopiec czy dziewczynka :( jest czasem gorzej trafić z płcią niż choć trójkę w totka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×