Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Która to ma mokro na Darjuża?

Polecane posty

Gość gość
Ona leci na Darjuża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradź się dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Dariuża tylko gruby i soczysty kindybał ruża :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie Amerykę odkryłeś, że na niego lecę :o Jaki specjalista zajmuje się terapią muszli uzależnionej od sztuki przekrwionego mięcha, które Darek lubi w nią wpychać? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe zaraz pójdę wcisnąć w siebie sztukę przekrwionego mięcha :D nabrałam ochoty na steka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś się tylko nie objadła,bo ci zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj :o jak do tej pory jedzenie często kojarzyło mi się z erotyzmem i odwrotnie, teraz zrobiło mi się niedobrze :o obrzydliwi jesteście :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do nas z tymi żalami :D Przecież Darek w ś wypłynie weny literackiej nazwał kutacha sztuką przekrwionego mięcha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie prawdziwi mężczyzni z ero?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeden, na "innym temacie". Jak zapakuje ci mięcho w muszle to przestaniesz się głupio pytać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej tak róbcie to i on da sobie spokój, nie będzie niczego jak u Kononowicza i z kogo będziecie się mogły wyśmiewać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4imp a ty już nie latasz za cynikiem i wilkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie napędzasz popularność, bo niby jak wytłumaczyć ten nagły wybuch zachwytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz bzdur. Kobiety wreszcie odważyły się napisać, że podoba im się twórczość Darjuża. Siedziały cicho do tej pory, bo wiedziały, że jak zaczną wpisywać pozytywne komentarze zaraz rzucą się z hejtem inni faceci zazdrośni o jego popularność i talent :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jesteś w błędzie,że tu ktoś jest zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie,i ty wiesz o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobietą i to ka napisałam o napędzaniu sobie popularności, wiec nie mam powodów do zazdrości. Na mnie te wypociny Darjuża nie działają. Widać, że jest ma średnim poziomie, a mnie pociągają tylko ponadprzeciętni. Kiedy widzę, że facet jest inteligentny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej żadnej kobiety stąd nie porwały jego opowiadania. Myślę, że zalew wielbicielek, to reakcja kobiet na jego ograniczenie. Bo jak inaczej można zareagować, gdy kobieta umieszcza wpis w stylu Twojego, a ten pisze, że tak na prawdę, to ona na niego leci i soki jej muszle zalewają i dlatego go krytykuje. Albo rzuca hasło, że gdyby coś jej gdzieś wepchnął (nie cytuje, żeby nie obrzydzić sobie erotyki), to zmieniłaby zdanie. Facet jest tak zapatrzony w siebie i przekonamy o swojej z******tości, że nie potrafi przyjąć do wiadomości, że nie trafia w gust większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darka powinien ktoś uświadamić, że bywali na ero panowie, którzy potrafili wzburzyć niejedną muszlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj byli... Sama na takiego trafiłam i jak jestem dość rozsądną kobietą i nigdy nie podejrzewałam siebie o to, że komuś uda się zawrócić mi w głowie za pomocą literek, to jemu udało się tego dokonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedle uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie, że mimo to latasz za Darkiem jak suka za psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dziwnego w tym, że za tobą latam? W końcu rasowa suka że mnie Darku ;) Mogłoby Cię dziwić, gdybym latała za wielbłądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż, nie zwracaj uwagi na tych zazdrośników podszywających się pod kobiety. Pisz, bo chcemy Cię czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko za Darkiem latam. Pisze tu z wieloma facetami. Nie tylko na tym temacie i nie tylko w tym dziale. To jest forum. Każdy może się wpisać gdzie chce. Chyba ci się o tym zapomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś się podpisywała, nikt by Cię z innymi nie mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ mnie to nie przeszkadza, że ktoś mnie pomyli :D ci których uznaje za godnych uwagi nie mylą mnie ;) Natomiast zadziwia mnie sposób myślenia sugerujący, że wpisy na forum publicznym, na którym nie ma obowiązku posiadania loginu należą do jednej osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Byli tu Panowie przez duże P. Mnie również jeden zawrócił w głowie literkami, a później szepcząc już bezpośrednio do uszka :) Do dziś zresztą mi zawraca ;) A Darek to przy nim cienias napędzający sobie sztuczną popularność. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że się myli. To podła hejterka, albo zazdrosny facet podając się za kobietę. Darjuż na bardzo seksowny umysł, jego opowiadania działają na wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×