Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za szybki seks

Polecane posty

Gość gość

Jak jest u was panowie z tym seksem ? Mój luby rozpieszcza mnie seksem max 10 min razem z grą wstępną . Zwykle jest to od 3 do 5 min. A jak kochamy się codziennie max 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie dłużej jak zaczniecie to robić 3 razy dziennie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 razy dziennie ? Jak nawet codziennie jest ciężko , on zmęczony po pracy idzie spać i kocha się kiedy on tego chce a nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie są Twoje pogrzeb seksualne ile razy potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o to ile razy , chciałabym żeby pomyślał też o mnie bo w te 5 min to ja się tylko nakręcę a on już skończył i koniec idzie spać . Normalnie aż się we mnie wtedy gotuje. On się zadowala a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podczas ,,gry wstępnej" ściąga ze mnie szybko ubranie i od razu przechodzi do penetracji , gdy mówię żeby zaczekal jeszcze , nie śpieszmy się to on na to :" po co ? Nie " i tak to wygląda . Jesteśmy razem już 5 lat a ja miałam orgazm może z 6 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien faceta albo znajdz sobie kochanka. Ten na pewno Cie zadowoli i orgazm bedziesz miala zdecydowanie czesciej :-) Jak juz na poczatku facet Cie olewa, to daj sobie spokoj, bo lepiej nie bedzie, a zycie przed Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tyle kobiet zadowala się wibratorem, zamiast poznać uczciwego, normalnego, sprawnego faceta...pyta 50 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoja ganiałem kiedys na golasa po pokoju. dobrze uciekała - az jej cycki skakały. wkoncu ja dopadłem, przyparłem do sciany. na poczatku sie wyrywala ale jak jej wepchalem (niby nie chciała ale c*pka była mokra) to juz przestała sie wymigiwac. jak jej wciskałem fiuta tylko otworzyla buzie z rozkoszy a miesnia sie rozluzniły - usidliłem ją. wpychałem jej az doszła pod wpływem wpychania k****a, sciskania cycek i namietnych pocałunków z jezorem. Pytam jej "juz doszłas?" ona ze tak... a ja jej "to teraz za kare wypinaj tyłek bo ja jeszcze nie miałem". nie musiałem juz jej do niczego zmuszac, grzecznie sie wypieła a ja ja beznamietnie w*****ałem. cycuchy bujały sie jak fale na morzu. spust oczywiscie do srodka jednak troche z niej wyciekło na dywan. a ja do niej "zobacz jak na swintuszyłas, same kłopoty z toba, wieczorem znowu dostaniesz wycisk". historia prawdziwa. mam filmiki na których posówam swoja dive. chetne kobiety do kontaktu zapraszam na sky pe: blueweb.blueweb . tak popisac o seksie, a moze cos wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×