Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 20k to wystarczajaco na zycie w Londynie?

Polecane posty

Gość gość
Wow debil myśli, że w UK to wszyscy robią za minimalną tak jak on i jego znajomi? My jesteśmy za granicą ponad połowę swojego życia i jakby mi ktoś zaproponował pracę za mniej niż 40k to bym wyśmiała. No, ale mam wykształcenie i kilka lat doświadczenia. Rozumiem, że dla sprzątaczki, budowlańca czy pracownika fabryki to 20k to wielkie pieniądze :) A już więcej to bajki. Owszem dla was to bajki bo nigdy się w waszym życiu nie zdarzy zarabiać więcej. Więc tak, w tym przypadku to bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zarabia 60k rocznie? Nie wiem czy lekarz w uk tyle ma :O No może się mylę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci nie zaproponuje 40k swinio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy zwykły lekarz bo nie znam żadnych lekarzy (chociaż już np brain surgeon to dobija do £70-100k) ale dla inżyniera z min 5 lat doświadczenia to normalka. Mój szef zarabia nieco ponad £100k, reszta od £40-60k, chociaż na start jest £35k. Praca trudna i trzeba mieć do niej dobrze pracujący mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie, którzy nie wierzą, bo chyba nie chcą wierzyć w pewne rzeczy ... moja koleżanka też nie uwierzyła mi, jak się dowiedziała, że mój mąż (który ma 31 lat) zarabia 32 koła. funty oczywiście. bo jej mąż ma 19 a on starszy jest .... no i co? i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde slabo zarabiacie w tym Londynie. Jestesmy w innym kraju moj maz zarabia 42k€ ja 28k€ rocznie i to nie na jakims wysokich staniwiskach. Mieszkanie wynajmujemy nowe 86m za 1250€. Moze by warto pomyslec o zmianie kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba logiczne, że zarabia się adekwatnie do wykonywanego zawodu i to ile się ma lat czy ile się jest za granicą nie ma znaczenia? Słabo czy nie słabo to nie jest wam oceniać. Dla jednego 20k to sukces a dla innego 50k to za mało. Ale warto patrzeć na siebie a nie oceniać wypłatę innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie zarobki ogolnie sa slabe w porownaniu do kosztow np.wynajmu czy kupna nieruchomosci...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaką masz pracę i na co wydajesz kasę. Ja nie narzekam i nigdy nie miałam problemu z utrzymaniem się w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@08:16 a w jakiej branzy pracujesz i jesli wolno jaka masz pensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co wydajesz? A no na pokoj/wynajem i transport i juz w Londynie Ci niewiele z pensji zostaje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tobie niewiele zostaje. Mi zostaje sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile zarabiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek899
A ja mieszkam w PL. Jestem z zawodu inspektorem po politechnice i pracuję sobie za 4200zł netto za 8h (6000 brutto). Z nadgodzinami spokojnie 5k. Po co wyjezdzać? Mam tu narzeczoną, rodzinę. Do pracy 5minut autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cool story bro. A ja do PL nigdy nie wracam, nie moja bajka. Za granicą jest lepiej. :) Najważniejsze żeby było nam dobrze tam gdzie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa latwiej:D:D chyba gdy jestes ku/rwa lub zlodziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiaj nawet miliardy, i tak zdechniesz wiec nie masz sie z czego cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×