Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić żeby się odkochać

Polecane posty

Gość gość

Witam zakochałem się w dziewczynie ale ona nie odwzajemnia moich uczuć tylko mówi ze my możemy być jako koleżanka i kolega chciałem zerwać z nią kontakt ale ona nadal do mnie pisze co zrobić by o niej zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dwa wyjścia 1 - przestań odpisywać. Może i dziewczyna się obrazi, ale przynajmniej Ty nie będziesz się męczył z tym dłużej i wkrótce o niej zapomnisz. Ewentualnie zablokuj ją na fb, przestań obserwować. Wywal wszystko, co Ci się z nią kojarzy. Zero wspomnień. Nie myśl o niej, spróbuj ją sobie jakoś obrzydzić. 2 - walcz o nią. Zaproś ją do jakiegoś fajnego miejsca, aby czas spędzony z Tobą zaczął jej się kojarzyć z czymś miłym. Zaskakuj ją, pomagaj we wszystkim. Dziewczyny doceniają to, gdy ktoś o nie dba. Nie bądź tylko nachalny, aby jej nie wystraszyć. Od czasu do czasu powiedz jej jakiś komplement. Jeżeli mimo tych wszystkich starań zobaczysz, że ona jest jakaś oschła i nie do zdobycia to sobie odpuść i idź do pkt 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie musisz być trochę egoistą. Jak będziesz się skupiać na osobie która Cie nie chce to tylko możesz nie zauważyć osoby której na Tobie zależy,a będzie obok. Musisz być też szczery z tą dziewczyną. Bo ewidentnie nie widzi, ze Cie krzywdzi i sam patrząc na to jaki będzie przebieg rozmowy podjąć decyzję co zrobisz. Ja osobiście nie chciałabym mocniej cierpieć więc urwalabym bym kontakt na jakiś czas lub na zawsze. (Zależy od ogarnięcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie proponuj jej żeby ci obcią/gnęła... albo to zrobi albo da ci spokój :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popros Ją zeby zaczęła kłamać manipulować i osaczać Cie,obgadywać przed ludzmi czyli zafundowała Ci to co mi mój były...po długim uczuciu odechciało mi sie z Nim być bo zwyczajnie mi obrzydł i juz Mu nie ufałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×