Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eh23

jak uratować związek?

Polecane posty

Witam.Mam 19 lat i jestem od roku w związku . Moim problemem jest to ,że facet zaczął być bardzo chamski nie chcę ze mną rozmawiać o naszych problemach ,nie chcę słyszeć kłótni itp. Gdy mówię mu co mnie boli nic z tym nie robi ,gdy zaczynam z nim rozmawiać pyta czy już skonczyłam ,czy dalej będę w kółko o tym mówić i ,że on tak nie bedzie gadał . 2 tyg temu jeszcze było dobrze byliśmy na wakacjach on był normalny gdy tylko wróciliśmy nie tulił się nie chce sie kochac ani nic tłumaczył to zmęczeniem i to ,że jest chory .Przyznam ,że ciągle męczyłam go tymi pytaniami ,ale zeby az tak byc chamskim ? Ciagle mówi ,zebym dała mu spokój i przestała nawijać bo on ma dosyć . Niby kocha niby zależy mu ,ale kompletnie tego nie widać ,gdy ja płaczę ma to gdzieś bo go to nie rusza juz . Przy któreś kłotni uderzyłam go w twarz zaczął płakać i krzyczeć na mnie ,zebym sie wyzyła na kims innym i dała mu spokoj. Niby on nie chcę końca ,ale jak uwierzyć w to skoro tak bardzo się oddalił i mowi ze mam ciagle pretensje ? Do 8 miesiaca był bardzo wrazliwy nawet potrafil plakac a teraz nic go nie rusza .Ja mogę leżeć płakać ,a on tylko powie "dalej będziesz płakała " ? Ciągle był za tym ,aby iść do następnej szkoły razem ,że ja bez niego nie idę do innej ,a teraz zmienił zdanie ,że ja mogę gdzie chce i on gdzie chce . Nie za bardzo już rozumiem o co mu chodzi ! Co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknac sie w glowe i najpierw dojrzec do partnerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×