Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kiedy znajomi dzwonią do was dla zabicia czasu

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się czy ktoś z was coś takiego ma. Zauważyłam ostatnio że moja przyjaciółka dzwoni do mnie raz na jakiś czas i pyta za każdym razem co słychać, ale sama nigdy nie ma nic do powiedzenia co u niej słychać. Z tego powodu czuję się jakbym miała ja się za kazdym razem się obnażać i spowiadać co robiłam przez ostatni tydzień, bo jak nic nie powiem to wtedy zapada taka niezręczna cisza i ona potrafi kompletnie nic nie robić z tą ciszą przez długą chwilę tylko milczy i oczekuje co dalej powiem. Nawet jak powiem że u mnie zupełnie nic się nie dzieje to do niej to jakby nie trafia tylko i tak czeka co dalej powiem. Czasami szukam już na siłe o czym mogłabym jej opowiedzieć i opowiadam co mi przychodzi do głowy z ostatniego tygodnia czy wcześniej, ale ostatnio łapię się na tym że po takich telefonach od niej czuję się coraz gorzej, jakby ogołocona z prywatnych spraw. Na dodatek ostatnio zauważyłam że koleżanka dzwoni zawsze w drodze z pracy gdy prowadzi samochód lub idzie chodnikiem, z czego mniemam że zwyczajnie jej się nudzi w drodze powrotnej i szuka kogoś kto by jej urozmaicił te monotonne chwile. To nie jest zbyt miłe. Nie wiem czemu ona od dawna w ogóle nie chce za bardzo mówić o sobie, chyba od pół roki. Nie wiem jak to przerwać. Niedawno miałam kryzys, poroniłam ciąże, straciłam umowe o prace i nie miałam ochoty o tym wszystkim opowiadać. Napisałam jej w smsie że nie chce z nikim rozmawiać przez dłuższy czas, ale wtedy to dopiero wydzwaniała, chyba z 1,5 miesiąca, a jak nie odbierałam to zaczęła robić podchody z obcego numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×