Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem niepełnosprawny zadna dziewczyna nie chce sie ze mna umowić

Polecane posty

Gość gość

mówią że to nie wina wózka ale ja podejrzewam ze to właśnie przez niepełnosprawność. Nawet nie maja ochoty na seks niezobowiązujący a z innymi kolegami pełnosprawnymi normalnie się umawiają czy idą do łóżka. Jak myślicie jednak niepełnosprawność to problem w relacji mężczyzna - kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jedna nie chce sie umówić, to próbować z drugą i tak do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałeś się umówić z niepełnosprawną dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to może być problem w powierzchownych znajomościach, ale gdybyś naprawdę jakąś kobietę urzekł to by jej zupełnie nie przeszkadzało. Dla wielu pewnie twoja niepełnosprawność byłaby niezręczna, nie chciałby cie urazić ale nie czułyby sie komfortowo. Natomiast dla miłości to żadna przeszkoda, więc może próbuj najpierw kogoś dobrze poznać, oczarować swoją osobą, zbudować więź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj się zakumplować z jakaś kobietą, i stopniowoe ją do siebie przekonuj..jeżeli się zakocha, to wózek nie będzie dla niej problemem, no ale jeżei od razu wypalisz grubej rury że chcesz seksu, to może odstraszyć.. a kumple, może sa bardziej pewnie siebie, może maja bajerę a może wygląd samca, coś sco sprawa że kobiety na nich lecą kto wie.. może popracuj nad pewnością siebie .. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest dla lasek, który szukają przygody seksu, twoja niepełnosprawność, mogłabyu być przytłaczająca, jesli spotkasz prawdziwa miłośc, nie będzie to problem tak myślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktujesz je jak szmaty i dziwisz się, że jesteś olewany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to zwykle zdziry ktore szukaja sponsora na reszte zycia wiec nie dziwie sie ze nia chca umawiac sie z niepełnosprawnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam przypadki ślubów i wielkich miłości, gdzie jedna osoba była na wózku. I nie tylko - zobacz na Nicka Vujicica. Miłość nie zna granic, widocznie nie znalazłeś odpwiedniej. Może się też boją. Spróbuj moze na jakiś forach, na internecie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale niech autor nie będzie hipokrytą, nie odpowiedział na pytanie, czy próbował się umówić z niepełnosprawną dziewczyną, więc zgaduję, że nie, bo mu taka nie odpowiada. Dlaczego więc oczekuje, że on będzie odpowiadał zdrowym kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce potępiać autora, ale czy ty szukasz związku miłości, czy tylko seksu, przelotnej relacji, jeśli to drugie to nie licz na to,że dostaniesz konstruktywne wypowiedzi. Jeśli chcesz panienke na raz, wykorzystać i nara to bez względu na twój stan, to chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×