Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego coraz więcej Polek puszcza się z Ukraińcami?

Polecane posty

Gość gość

Z kimś z zachodu to jeszcze rozumiem - zarabia więcej niż przeciętny Polak, szansa że wyrwie ją z Polszy, prestiż przed rodziną i znajomymi. A Ukrainiec? Nie dość że od młodego popadają w alkoholizm to jeszcze groszem nie śmierdzą(przynajmniej ci co przyjeżdżają do Polski), no wstyd przed innym że Ukrainiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są przystojniejsi i lepiej traktują kobiety. Piją tyle co w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lepiej traktują kobiety " LOL WTF ?????......??????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wzrosła dostępność tego towaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co zauważyłam, to ukraincy są bardzo przystojni. Poza tym zwykle są dżentelmenami, są bardziej oddani i męscy niż polacy. W mojej pracy i na studiach widuję wielu ukrainców i większość z nich jest bardzo przystojnych i miłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdź się na dworzec - brudasy, chamscy, brzydcy - to jest 90% Ukraińców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nie dalabym ukraincoqi ale mniejsza o to. Ukrainki brzydkie sa ajakos polacy ruuuchaja je nawet dla seksu sa.z.nimi wiec .wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak gdzieś pojawią się wykształceni Polacy np. na Oxfordzie, też można odnieść wrażenie, że Polacy to dżentelmeni, niesłychanie przystojni, eleganccy, dowcipni, pewni siebie, majętni itd itp, ale prawda jest taka, że częściej spotka się fajnego Polaka, niż Ukraińca, trochę lepiej jest z etnicznymi Rosjanami i Białorusinami. Poza tym majętny i przyjemny w obyciu Ukrainiec to synalek kanalii-oligarchy, bo żeby Ukrainiec doszedł do pieniędzy i pozycji, a więc był "elegancki i miły" musi przejść po trupach tysięcy swoich pobratymców, a i tak jest w głębi ducha sukinsynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poza tym majętny i przyjemny w obyciu Ukrainiec to synalek kanalii-oligarchy, bo żeby Ukrainiec doszedł do pieniędzy i pozycji, a więc był "elegancki i miły" musi przejść po trupach tysięcy swoich pobratymców, a i tak jest w głębi ducha sukinsynem." XXX Boże, co to za brednie xD Ty masz jakiś problem z Ukraińcami? Jesteś zazdrosny, że Polki wolą Ukraińców, niż ciebie i innych Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy zadnej nie przepuszcza Byle byla chetna, nawet z syfilisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są przystojniejsi od Ukraińców i nawet nie próbujcie zaprzeczać. Łatwo ich wyłowić z tłumu. Chudzi ,dosyć niscy, gorzej ubrani, mongolskie rysy, fryzura często na typowego parobka. Przy bliższym poznaniu sympatyczni, ale na pewno nie przystojni. Po za tym nie mają za wiele do zaoferowania kobiecie. Ukrainka na Polaka poleci , bo lepiej wygląda, ma stabilną sytuacje finansową i lepsze perspektywy. Część Ukrainek nawet tylko po to tu przyjeżdża by wlasnie takiego Polaka złapać. Znam kilka takich par. Ale w druga stronę to nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lfs

Znam parę przykładów gdzie ukrainiec przyjechał tu do pracy i wyrwał polską dziewczynę. Najczęściej właśnie poznają się w pracy. Nie mają rodzin, bądź są rozwiedzeni. Polkom imponuje ich powierzchowna grzeczność i po prostu inność. Najgorsze jest to, że te sk*rwysyny nie zwracają uwagi, że Polka jest w stałym związku i dalej piłują, ile wlezie. Zero honoru. W swoim kraju mu nie wyszło, to przyjechał tutaj i próbuje złapać żonę. Głupie, ślepe Polki zamiast docenić swoich facetów, to łapią się na tych pozerów. Groszem nie śmierdzą, umieją tylko strugać romantyków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

ja jestem w szoku wasza wypowiedzia , Ukraincy maja wiecej szacunku niz niejeden Polak ! ja pracuje w sklepie i widze jak oni kochaja swoje zony dziewczyny , i nie tylko ukraincy bo sa tez z innego panstwa u mnie w miescie i sa 2 razy lepi niz polacy , znam kilka dziewczyn polek ktore sa z ukraincami i zadna z nich nie narzeka ... a wy lepiej patrzcie na siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×