Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyplata macierzynskiego

Polecane posty

Gość gość

Witam. Urodzilam 23 lipca. Macierzynski wyplacany jest u nas di 25 kazdego miesiaca. I wczoraj na konto otrzymalam wyplate od 23 do 31 lipca. Czyli za sierpien wezme dopiero 25 września? Bo ja już teho nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nikt nie ogarnia! Na koniec jeszcze dają jakieś wyrównanie, bo z kazdym miesiącem wysyłają inna kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, 25 sierpnia dostala pani za lipiec, dokladnie za 23-31 lipca 2017roku, teraz co miesiąc 1000zl az do lipca 2018roku, a później 25 sierpnia dostanie pani za lipiec, dokladnie od 1-22 lipca 2018, razem będzie 12 000zl ale te niepelne miesiące sa dzielone i wyrownywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macierzyńskie przysluguje pani od 23lipca 2017 do 23lipca 2018, wiec w lipcu 2017 weźmie pani za dni 23-31, a w lipcu 2018 za dni 1-22, a wyplata jest zawsze w kolejnym miesiącu, u pani jest to niestety dopiero 25-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli teraz w sierpniu wezmę za sierpień tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy każda kobieta pracująca albo nie dostaje tak samo po równo po 1000 zł . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci wyjdzie zasilek macierzynski mniejszy niz 1000 zl to dostaniesz wyrownanie do kwoty swiadczenia rodzicielskiego czyli 1000 zl, a zasilek licza na podstawie 12 ostatnich miesiecy sprzed porodu lub sprzed pojscia na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy..jak nie pracowalas to 1000 zl..jak pracowalas to wybierasz opcje 80% przez rok lub 100% przez pol roku a kolejne pol 60% ( srednia z ostatnich 12 miesiecy). Jesli by tak wyszlo ze masz mniej niz 1000 zl to Ci wyrownaja do 1000 zl. ja dostaje w ten sam dzien co sa wyplaty bo zus wysyla do pracodawcy a pracodawca wyplaca mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam 27 czerwca i jakos na koniec lipca dostalam za 27.06-31.07 bo musialam jeszcze dowozic papiery do zusu a ok 24.08 powinnam dostac za sierpien juz normalnie. Ty chyba tez dostaniesz za sierpien juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajnie by było bo kurczę nie mogłam się z tym połapać. ,w takim razie czek na kasę do konca sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam. Czyli jeśli urodziłam 29-czerwca dostanę kasę pod koniec sierpnia? Jeszcze nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na pewno dostarczylas/pracodawca dostarczyl wszystkie papiery do zusu? Zus ma 30 dni na wydanie decyzji i pierwsza wyplate od momentu skompletowania dokumentow. No moze juz czekaja i puszcza Ci przelew tak jak innym, ale i tak od 29 czerwca minelo juz ponad poltora miesiaca. Ja pisalam wczesniej, urodzilam 27 czerwca i pierwsza kase dostalam jakos na przelomie lipca i sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam pismo, że brakuje pesela męża, doslalam im i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×