Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdradzilam męża

Polecane posty

Gość jaguarek
ja porównuje do tego tak....mąż przygotował pierogi,ale żona wcześniej zjadła podone i nie ma apetytu.Jednak po chwili zjadła od mężą---ciekawe które lepiej smakowały?oba dania pyszne...to wychodzi na zdrowie.dla mnie normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z centrali przyszedl do nas nowy szef po paru dniach zaprosil mnie i moje kolezanki na kolacje zapoznawcza,kolacja byla wspaniala bo i woda zakrapiana tez byla ale jak to sie stalo ze ja rano obudzilam sie w jego lozku cala naga a on obok mnie to nie pamietam,Dobrze ze maz w tym czasie byl w delegacji w FRANCJI. Gdy na oczy przejrzalam i jak koldre z nas zwalilam to dopiero sie przestraszylam i zrozumialam dlaczego mnie ciipka boli.Miala powod bo taliego duzego kuulasa to ja jeszcze nie widzialam Ale czulam sie wspaniale bo tak przerznieta jeszcze nie bylam . A gdy ten co to zrobil oczy otworzyl to mu podziekowalam i o wiecej poprosilam powiedzialam mu ze jeszcze raz chcialabym powtorzyc. To chwili juz ten sztylet w cipuce mialam i wrzeszczalam i w pelni swiadoma nadstawialam mu bo calego chcialam miec..I mialam Od tego czasu czasami z nim sie spotykalam i w ten sposob z innym sie piepszylam na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne, żeby zdradzić na całego, do końca, do bólu ci/pki, pieczenia od/by/tu, chrypki w gardle i obrzęku cycków. Tak, żeby z każdym krokiem Twoje ciało przypominało Ci o mega rż/nię/ciu. Bo zdrada jest zdradą, więc jeśli żałujesz tego, to przynajmniej musisz mieć jakąś rekompensatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×