Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety mają łatwiej

Polecane posty

Gość gość

Przeciętnie wyglądająca kobieta, powiedzmy 3/10 w górę, nawet jak jest niepewna siebie i kiepsko radzi sobie z facetami ma dużą szanse na to, że ktoś do niej zagada i zainteresuje się nią. Niepweny facet nawe jak jest 6-7 ma pod tym względem przesrane. Nawet gorzej jak dobrze wyglada, bo przystojny mężczyzna ktory boi się ppdrywać kobiety wśród znajomych jest uważany za tchórza i dupę wołową. Taka jest sprawiedliwośc na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie maja, bo niestety pelno jest wszelkiej masci zboczencow. Facet to sie chociaz nie musi bac, ze go ktos skrzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
gość dziś - chamsko i prostacko sie spytam: TY jestes jakieś ZJE.ANE?! Kto ci bajek naopowiadal, na jakim swiecie ty zyjesz, w jakiejs feminazistycznej utopii? cwiercmozg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szry Nie rozumiem co ci sie w mojej wypowiedzi nie podoba? Ja to pisalam z autopsji, szczerze zazdroszcze facetom, gdybym sie nie urodzila kobieta nie mialbym tak poparanego zycia. A bajki to mi mama opowiadala, ze wiekszosc mezczyzn ma dobry charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem 6/10 i mnie nikt nigdy nie podrywal ani nikt obcy nie zagadywal, a koledzy 2/10 maja dziewczyny ba! nawet zony, wiec zdecydowanie latwiej maja faceci, nie musza byc ladni, by miec kobiete, a kobiety jak nie sa piekne to nikt je nie zechce za charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale porównaj sobie takie dwa przypadki: zakompleksiona i niepewna siebie dziewczyna 6/10 vs zakompleksiony i niepewny siebie facet 6/10. Kto szybciej znajdzie sobie kogoś? Ja twierdzę, że dziewczyna. Prędzej też otrzyma jakies wsparcie od koleżanek, podczas gdy facet od swoich kumpli usłyszy jedynie drwiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa kobiety maja łatwiej... To one zachodzą w ciążę, często niechciana, to one zakochują się po niezobowiązującym seksie i cierpią a facet idzie dalej i r...a kolejne panienki, to kobiet jest więcej na swiecie niż facetów wiec wy bardziej możecie przebierać, macie większy wybor... Kobieta zatem więcej ryzykuje w relacjach z facetami. Mimo wszystko widzę ze jest więcej wartościowych kobiet niż fajnych facetów, fajnego to ze świecą szukać w tych czasach :(- mam tu na myśli charakter, chociaż w aspekcie wyglądu również tak jest- widuje mnóstwo pięknych kobiet a żeby przystojny facet się trafił? Rzadko, może 1 na tysiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za proboe w dzisiejszych czasach z tą ciążą? Przynajmniej w cywilizowanych krajach? To kobieta ma władze nad seksualnością, idzie do lekarza po pigułki i nie musi sie bać zajścia. A to w wypadku, gdy chce uprawiać niezobowiązujacy seks. A gdy chce zwiazku, to ma jeszcze latwiej. To kobieta selekcjonuje partnerów i przypuszczam, że może spokojnie odrzucić jednego na pięciu starajacych sie o nią. Nie jestem najlepszym przykładem, nigdy nie próbowałem wyrwac dziewczyny na raz, nigdy nie zdradziłem, zawsze chciałem trwalszej relacji. I co? I jestem sam. Raz dostalen bolesnego kosza bo był inny, raz bo dziewczyna chciała sobie pograć. I tak caly czas. Jak wam zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nawet ładna ale bardzo nieśmiała i cicha też nie ma lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mnie nigdy nie podrywał a i moje próby podrywu były przyjmowane z dezaprobatą. Niejednokrotnie chciałem poderwać jakąś dziewczynę czy to na ulicy czy w sklepie. Ich reakcje były po prostu skandaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze popracuj nad soba zamiast obwiniac caly swiat o swoje niepowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×