Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszelasttime

Tylko mezczyzni ODpowiedzcie

Polecane posty

Gość Proszelasttime

Prosze sczerze. To juz ostatni raz i nie nekam nigoko, zalezy mi bardzo zeby to wiedziec. Od dawna wiadomo,ze oralny seks daje mezczyzna wiecej przyjemnosci. I nie o tontutaj chodzi. Mianowicie o reke i pochwe, wiem ze ppchwa przegrywa z reka. Reke mozecie scisnac,objac calego penisa, ruszac delikatnie lub wolno i nasze pochwy wam tego nie dadza. Ale jakies wskazowki, czy jest szansa aby to pochwa was wczesniej doprowadzila do wytrysku niz reka? Czy raczej nie? Czy jest opcja zeby pochwa dala wiecej fizycznej przyjemnosci? Napewno taka masturbacja musi byc dla was bardzo przyjemna. Czy kazdy z was majac seks dalej sie masturbuje? Nic wam nie zastapi reki? Uprzedzam pytania, nie masturbuje sie. Nie potrzebuje tego. Ale donyslalm sie ze nie mamy szans zrobic wam takiej przyjemnosci jak wy sobie sami reka. Prosze o odpowiedzi bez szyderstw i daje spokoj. Tylko naprawde osob,ktore maja za soba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masturbacja to nuda jak mam kobiete to w ogóle się nie masturbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobeta sie masturbuje wiec juz na poczatek klamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta to kobieta ja jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Masturbacja jest dla mnie najłatwiejszym i najpewniejszym sposobem na szczytowanie. Mogę za to zacząć dochodzić kiedy kocham się z dziewczyną, jeśli odpowiednio się ustawimy względem siebie i jeśli jest bardzo wilgotna. Częściej od tyłu (na pieska) niż w innych pozycjach ale again - to nic pewnego. A rąsia tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile już on to pytasz? Rok? Dwa? Dostałaś niż setki odpowiedzi i dalej nie masz pojęcia. W kółko to samo zawracanie d...y!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręka nie obejmie całego, pochwa też może ściskać i jest przyjemniejsza ze względu na wilgoć, ciepło i delikatność. Powiedziałbym że to na pochwie szybciej miałbym dwa pierwsze orgazmy. Przy kolejnych już ręka wygrywa, ze względu na mniejszy wysiłek fizyczny i indywidualną potrzebę stymulacji w danym momencie. Jednak kazdy kolejny orgazm jest mniej przyjemny. Mając częsty seks nie ma powodów masturbowania sie, gdy jest się zaspokojonym i gromadzi siły na kolejne zbliżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszelasttime
Teppic - czyli z reka przyjemniej. No ok,trudno. A powiecie jeszcze,dlaczego cipk*a przegrywa z reka? Ja sie nie masturbuje, to ze wy uwazaxie ze kazdy to wasz problem. Nie pytam o to od roku a od 2 dni bo nikt sie nie udzielil. Szkoda,myslalam ze pochwa moze byc bardziej podniecajaca chociaz od reki, jednak sie mylilam. Chyba czas sie wreszcie z tym pogodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszelasttime
Gosc 14:29 jest Pan szczery? Wiem ze reka scisnie mocniej penisa a pochwa chyba nie bedzie stymulowac tak zoladzi jak mozecie sami. Noi tempo szybsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz rację mężczyzna najlepiej wie jak zaspokoić samego siebie mam dużą fantazję i wyobraźnię,masturbacja to cudowna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwicz mięśnie kegla z kulkami gejszy to zacisniesz pochwe wokoło penisa mocno zobacz sobie filmiki pokazijace pocałunek singapurski i jak pochwa może sciskac penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Z ręką jest ta przewaga, że nawet zmiana dłoni kompletnie zmienia doznania, więc facet może się brandzlować na wiele sposobów i zmieniać, kiedy tylko mu się zachce. Ale wiesz, tak na koniec - to, że spuszczę się dzięki ręce szybciej, nie znaczy, że ogólnie będzie to bogatsze doznanie. ;) Zresztą, nie ma dla mnie wielu przyjemniejszych rzeczy niż spuszczenie się podczas masturbacji wykonywanej przez moją wdzięczną dziewczynę po tym, jak mogła dzięki mnie dojść 5+ razy. WŁAŚNIE dlatego, że wolniej dochodzę podczas stosunku ;) Może więc to nie takie złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link do tego? No ok to reka wygrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszelasttime
Teppic ale to nie zmienia faktu ze z reka wam przyjemniej. Powiedz dlaczego? Ok zmieniandoznania ale to przexiez reka,twarda podobno? Pochwa nie jest miekka? Przyjemniejsza? Wydawaloby sie ze tak a tu jednak:( to jest przykre,mimo ze dajesz jej kilka orgazmow, co z tego ze seks daje wiecej doznan jezeli nasza pochwa przegrala juz z reka. Nie rozumiem jak reka moze zapewniac jakies fajne doznania. Przeciez pozycje tez zmieniaja doznania.... Zalamana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdzieczna dziewczyna na koniec wali mu konia haha ciekawe czybona biedna kompleksow nie ma ? Musi sobie walic zeby dosjc, albonty masz faktycznie malego i jedyne co cie ratuje to scisnac lape albo twoja partnerka ma studnie :) Reka zmienia doznania- jeblem k***a jeb*lem hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy facet w sexie z kobieta chce skończyć jak najpóźniej dopiero po jej orgazmie no chyba że oboje chcą czasem szybkiego numerka jak facet chcę się kochać z gofxine vzy dwie to uczy się wręcz blokować swoj wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszelasttime
Widzialam problem w oralu, a przegralysmy juz z reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszelasttime
Ale to reka daje przyjemniejsze doznania, nawet zmiana reki daje inne. No ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k*rwa to jakiś koniobijca-trol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA SZYJ CIP SKO 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszelasttime
Niestety trolle musza pokazac poziom. Szkoda ze tak malo Panow sie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż kolejny temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....albo..... ZA SZYJ CIP SKO :D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze orgazmy pochwa, kolejne ręka. Już sam widok cipki przyprawia mnie o wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale odczucia fuzyczne,co daje lepsze reka czy pochwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręka. ZA SZYJ CIP SKO!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche zawiedziona wpisami
Wiecie co, tak czytam i... Przeraza mnie to. Dla mnie to nienpojete zeby sobie dogadzac bedac w zwiazku. Nie moze byc tak ze "mam udane zycie seksualne" ale i tak wale konia, bo to jest Chore i nie pojete. Albo ma sie udany seks i wystarcza albo jest sienuzaleznionym od reki. Na miejscu dziewczyny Teppica juz dawno bym go kopla , co z tego ze ona dochodzi po kilka razy jak ma to poczucie ze reka daje mu wiecej doznan, prawie nie moze w niej skonczyc. Albo faktycznie maly sisiak albonona rozjechana...nie kojarze zeby jakis facet nie mogk skonczyc w mojej pochwie. Niektorzy bardzo szybko . ... I to bez gry wstepnej. Wiec to sa chyba typowie uzaleznini faceci. Zaraz sie odezwa biedne babeczki w obronie samcow, bo przeciez "my tez sobie dogadzamy"- otorz nie, ja sie nie masturbuje i byloby mi przykro gdyby moj facet majac mnie chetna wolal to zrobic z reka. Szybkie numerki tez sa fajne, nie trzeba odrazu walic konia. Albo jestescie po prostu zbokami. Bo to chore, nawet nie bede probowac sie masturbowac ,mam faceta i z nim mi cudownie.BO MAJAC WYBORU KOBIECE CIALO I WYBIERAJAC REKE TO TRZEBA MIEC COS Z MOZGIEM. Albo faktycznie nasze cipk*i i usta wam nie wystarczaja i jestesmy za chuj*owe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorkobtrolla ibprawiczka z "zaszyj c****o" po prostu ignoruj. Tyle ma w mozgu i przelewa na strone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdrian
zgadzam się z wypowiedzią powyżej jedyne co mnie rozni to to że o ile ja nie masturbowalbym sie w zwiazku, to nienmialbym problemubgdyby czasem partnerką samä że sobą się zabawila dlaczego? bo masturbacja kobieca w przeciwieństwie do męskiej jeszcze bardziej je zacheca do sexu z facetem a facet po masturbacji? chcę iść spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA SZYJ CIP SKO 🌻:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×