Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Włosy nie rosną :(

Polecane posty

Gość gość

Co zrobić żeby włosy odrosły? Wszystkie znajome w moment po ścięciu mają długie a ja nadal krótkie...Żałuje ścięcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeść suplement diety który posiada możliwie najpelniejszy zestaw witamin i minerałów a nie te wszystkie wynalazki typu skrzypovita czy belissa które są "specjalnie" na włosy. Oprócz tego, co juz pisałam w innym temacie, stosować kosmetyki zawierające ekstrakt z łopianu. Ja używam: przed myciem olej łopianowy z ziołami z firmy NAMI, potem Szampon łopianowy White Agafia, maska łopianowa Babuszki Agafii, a po myciu psikam na skórę głowy zwykly płyn z łopianu z Ekamedica przelany do buteleczki z atomizerem. Ten płyn jest super bo ma w składzie tylko wodę, ekstrakt z łopianu i kwas cytrynowy. Efekty byly rewelacyjne, juz po 3 tygodniach zero wypadania i mnóstwo baby hair. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha no i przyrost jest tez szokujący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TyśkaHania
Rozumiem Cię w 100% bo mi też nie rosną, ale ja nie mam cierpliwości do czekania na efekty jakiś balsamów, olejków i szamponów. Ja musze mieć efekt widoczny już. No i dlatego wybrałam się ostatnio do Great Lengths, żeby mi przedłużyli włosy. Przyznam, że aż tak świetnego efektu się nie spodziewałam. Czytałam wiele o indyjskich włosach, ale nie spodziewałam się, że będą one aż tak miękkie i naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolitka
moje włoski w sezonie jesień/zima jakby się zatrzymywały, po prostu nie chcą rosnąć! byłam załamana patrząc jakie koleżanki mają piękne, długie włosy, ale zaczęłam używać nafty kosmetycznej, kiedyś na adamed expert wyczytałam że pomaga i faktycznie rosną po niej włosy jak szalone i są dużo bardziej gęste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira123345
Podcinaj regularnie końcówki, wtedy włosy będą lżejsze, zdrowsze i będą szybciej rosły. Wiem, bo sama miałam problem z włosami. Znajoma fryzjerka powiedziała żebym nie obciążała całych włosów odżywkami,tylko same końcówki, poczytaj sobie na pielegnacja.expert pisali niedawno o suplementach na włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo też zaczęłam już brać suplementy na włosy, bo naprawdę moje włosy są w tragicznym stanie, zresztą na pielegnacja.expert też czytałam że odżywianie główną rolę spełnia w tym procesie także jak się zdrowo nie odżywiamy to nie wiem czy same suplementy pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deilan032
Może powinnaś je wzmocnić, lepiej zregenerować? Na wiosnę kupiłam sobie fajny zestawik Kalice z Inoaru. Masz tam szampon, odżywkę i olejek. I efekty po regularnym stosowaniu wszystkich trzech kosmetyków są ekstra. Miałam przesuszone włosy po zimie, nie wspominając o końcówkach, które co chwilę musiałam podcinać... teraz są mocne, nawilżone, nie rozdwajają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×