Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie ?

Polecane posty

Gość gość

Wybieram się w niedziele z dziewczyną do kina. Co byście doradzili, jaki film byście wybrali ? może macie większe rozeznanie głównie chodzi mi o jakąś komedię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bodyguard zawodowiec ( akcja, komedia ) Annabelle: Narodziny zła (horror) Barry Seal: król przemytu (Dramat ) Dunkierka (Wojenny ) Fatima. Ostatnia tajemnica ( dokument ) Gang Wiewióra 2 ( Animowany, Przygodowy ) Gru, Dru i Minionki ( Animowany, Przygodowy ) Podwójny kochanek ( Thriler ) Valerian i miasto tysiąca planet (SF) Volta (Komedia ) Za dużego wyboru według mnie nie ma niestety ale może ktoś was coś z tego widział i poleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałabym Valerian i miasto tysiąca planet. A jaka jest Twoja dziewczyna? jest romantyczka, czy może lubi horrory albo dramaty? Czym się interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko mi powiedzieć bo znamy się dopiero od niedawna. Ale z tego jak ostatnio rozmawialiśmy to wspominała że chętnie wybrała by się na jakąś komedię lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×