Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oczekując blog parentingowy

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Lubicie? Ja nigdy nie uwielbiałam bo dla mnie to same reklamy i komercja, czuć bardzo że to ich jedyne źródło utrzymania ale czasem sobie podczytywałam. Dziś odlajkowałam stronę na Facebooku po tym, kiedy udostępnili zdjęcie tego chłopca Jeronimo-Martin z którego śmieje się już pół internetu z podpisem w stylu "rodzice naprawdę?". Chyba nie spodziewali się tak negatywnego odbioru czytelników w komentarzach, bo najpierw autor napisał wyjaśnienie na komentarze a potem wszystko usunął, chyba zobaczyli jak im topnieje liczba obserwujących... Ja rozumiem, imię śmieszne, nawiązanie do biedronki śmieszne ale czy to ok publikować coś takiego wyśmiewając tym samym dziecko które nie jest niczemu winne? Tym bardziej na blogu parentingowym. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię czytać blogi Aniki Pietruszko, nie tylko o dzieciach, ale też o codzienności. Fajnie pisze, normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się ich słuchać i ten Kuburek, typowy pantofel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanm, ostatnio nawet obserwuje na instagrami, ale mnie troche wkurzaja. A co sadzicie o jej bialej kreacji na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Dla mnie najgorszy blog dwoje niepracujacych rodzicow od malenkosci uczy dzieci ze sprzedawac mozna siebie na blogu na insta itd. Zal tych dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Totalna porażka życie podporzadkowane pod komercyjna sprzedaz siebie. Częste rozpetywanie burz ze ktos Marysi biednej zly komentarz napisal i ona musi pozalic sie swoim wyznawcom ze tak jej przykro....infantylnosc bihe po oczach w tych ich tekstavh same reklamy i wiadomo zero prywatnosci ani dla dzirci ani dla nich. Jyz dawno przestalam obserwowac bo wartosciowych tresci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddast

Reklama i bałagan wszędzie

Nie lubię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Ja bardzo lubię maluszek.tv. Fajny blog, duzo tresci video, czesto porady ekspertow. mega przyjemnie sie oglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty

Dokladnie, wszystko na sprzedaz. Nawet gole cycki wystawila podczas karmienia na instastories i nie to ze kawalek piersi tylko normalnie cala z sutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

Masakra, jak mozna tak sprzedawac non stop cale swoje zycie, a ta najstarsza to kjuz sie robi gwiazda jak mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mnie najbardziej wkurzyl wpis o sali zabaw z kulkami. Ze większość dzieci nie chodzi bo pelno bakteri itd. A oni napisali tego typu: moze inne chorują ale moje nie. Jak ktos nie ma dziecka ktore czesto lapie infekcje, ktore koncza sie antybiotykiem lub szputaldm to niech sie nie wypowiada. Wystarczylo inaczej sprecyzowac, inaczej napisac. Przykemniej by sie czytalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towar

Jak można tego.słuchać? Ona mówi.Jak 10 łatka takminfsntylnie takie oczywistości i ...ki. Wypilam 5 ta kawę zjadlam czekolade no nie da sie tego sluchac.

Dwoje niepracujacuch ludzi całymi dniami przerwała się na kanapie. A oba kiedykolwiek obiad zrobiła? Tylko jedzą w restauracjach. Lenistwo i reklama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tra la la

No wlasnie a ten.Kuburek to nigdzie nie pracuje? Caly czas.go widze w domu.... to z.czego oni zyja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aras

Z instagrama/bloga czyli reklam tych odsłon itp. Masakra co ona wygaduje dorosła osoba żeby takie życie prowadziła? Nic tylko kawę pije potem dziecko mi spało obudziło się bawi zaraz damy mu cyca. I tak całymi dniami. kto tego slucha? przecież to rozwrywna najniższych lotów. Ona to chyba nigdy nie pracowała on też pracy unika. Tylko proszą o lajki/ka żeby na reklamy bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huol

1000 procent, każdy wpis sponsorowany. ciekawe co zrobią jak w końcu ludzie przejrzą na oczy i skończy się era infliencerow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddast

Albo na "kim" kasa bedzie się "robic" jak dzieci podrosna?zrobią kolejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rwa

Po jakiego grzyba ona daje info o której karmi, czy kogoś to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddast

Żali się ze kawy darmowej N jakiś targach nie ma bo trzeba 2zl zapłacić teraz.. I tak 15 snapow o tym AwcZoraj sprzedaje koszule za 150zl ona cały dzień oraciwala "szyjac" jakis zgrzyt takie koszUle to z 60zl moza kupusc ladnie zdziera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta

Jak dla mnie najlepsza strona poświęcona kobietom to naturalnaplodnosc
Super artykuły, czasem też córce pokazuje co by ja lekko doedukowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Albo sie starzeje albo juz mi ciezko ich oglądać...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella

A widzial ktos jak dzis karmila piersia w pytaniu na sniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Widział ktoś te paki z hm? Ja się pytam skąd na to kase mają????? A ciekawe czy okna na święta juz pomyla? Nic nie wspominala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati mat
13 godzin temu, Gość Aaa napisał:

Widział ktoś te paki z hm? Ja się pytam skąd na to kase mają????? A ciekawe czy okna na święta juz pomyla? Nic nie wspominala

Z kilometra czuć że dostała za darmo. Która mama kupuje dziecku o 2roz za duże rzeczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyjk

To ta od rajstopek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czemu ona ma zawsze rozwalona gebe? chwali sie zebami czy ile sie jej miesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick

Nie roby są. W domu nie robią, do roboty nie lazą. Kasę maja z dziecki plus z ig i żyją sobie. Daremne. Te jej gadanie jak do dzieci chorych gada. Wiecznie zęby wietrzny. Ochydna jest. Ja już jej nie oglądam od dawna. Moje znajome też się śmiały z jej zębów wiecznie otwarta gęba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I swoją drogą kask się zakłada na głowę jadąc hulajnoga czy rowerem. Zero odpowiedzialności jak widać. A wystarczy że upadnie i będzie. Jak widać mało wie o bezpieczeństwie. Jak wiecznie w cycku ino siedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×