Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anielka88

Modelowanie ust w Krakowie

Polecane posty

Gość gość
Ja mam dwa pytania - dlaczego wszędzie spamujesz jak walnięta w dekiel jakimiś gównianymi reklamami?Czy ktoś ci za to płaci czy robisz ten syf zupełnie bezinteresownie?Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obienie loda powiększa usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam klinikę estetyczne skopia estetic clinic . Skorzystałam z ich usług i jestem zachwycona efektem . Teraz mam bardzo kształtne usta, ale efekt jest bardzo naturalny. Mam skorygowaną asymetrię i troszkę zwiększoną objętość. Każdy mówi że efekt jest na prawdę wow. Miła obsługa, Pani doradziła mi co można zrobić by wyglądać pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malice2
Bardzo polecam klinikę Skopia! Zawsze profesjonalnie i miło. Z każdej wizyty wychodzę zadowolona i spokojna. Traktują pacjentów indywidualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepne durne spamujace wiesniary. Mozg se lepiej wymodelujcie (albo wszczepcie, bo raczej wcale go nie macie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od modelowania ust najlepsza jest dr Magdalena Tyc Tyka, która przyjmuje w MTT Esteetica. Chodzę do niej regularnie od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolona. Usta są zrobione bardzo naturalnie, opuchlizna nie utrzymuje się długo i wszystko wykonane jest w komfortowych gabinetach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta__25
z własnego doświadczenia najładniejsze usta można uzyskać w kabinecie Dermedika przy Krowoderskich Zuchów, bardzo mila obsługa i podejście pełne profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne usta można uzyskać w Instytucie Piękna Bielenda :) efekt końcowy jest bardzo naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam klinikę Skopia, super podejście do klienta i miły personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123445976747732
Zdecydowałam się na modelowanie i powiększenie ust w klinic Dr Legrand w Krakowie. Efekt wyszedł bardzo naturalnie, poprawił mój profil twarzy. Wcześniej maja bardzo małe i wąskie usta wyglądam jakbym ciagle była zła, teraz wyglądam dużo pogodniej,Wszyscy mówią ze to dobra zmiana ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LorettaKwiecien
Swój drugi i kolejny zabieg robiłam w Krakowie w Rubinkiewicz Med Clinic i tu faktycznie osiągnęła to co chciałam tzn. Usta w kształcie serduszka a nie te pontony obrzydliwe. Są nawilżona, jędrne i soczyste a to tylko 1ml. Polecam serdecznie te klinikę i Panią Patrycja bo przetestowałem na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja robiłam usta w gabinecie Dermedika na Krowoderskich Zuchów i jestem mega zadowolona 🙂 efekt taki jak chciałam, nie przesadzony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie najlepszym miejscem na wykonanie takiego zabiegu będzie centrum medycyny estetycznej Neonia. Używają najlepszym preparatów a zabiegi wykonuje doświadczony lekarz. Wypełnianie kwasem hialuronowym ust to naprawdę bezpieczny zabieg jeśli wykonuje go odpowiedni specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_32

Głupio mi pytać, bo wstydzę się tego tematu. Wiem, że część osób krytykuje zabiegi z medycyny estetycznej, ale jak ktoś naprawdę cierpi? Ja nic do siebie nie mam, ale te moje cienkie usta to mnie wkur.....Tyle lat. Płakać mi się chce, jak na nie patrze. Wiem, że niby przesadzamy z tymi zabiegami, że tyle szcztucznych lal wkoło, ale ja na to już nie patrzę. Myślę o sobie i o tym, co pomoże mi pozbyć się mojego kompleksu. Ale ja nie o tym. Szczerze chciałabym się doradzić na temat kliniki Primemedic. Ostatnio widziałam, że reklamowała się na Facebooku z promocją na zabieg rewitalizacji i powiększenia ust. Gwarantują naturalny, nie szcztuczny efekt. Byłam już w dwóch krakowskich klinikach, bo zanim wybiorę to właściwą, chcę mieć porównanie co do jakości i ceny. Usta ma się jedne i boję się, że ktoś mógłby mi je zepsuć 😕 Proszę o rzetelną, nie hejtującą opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_pacuła

sylwia_32 ja w Primemedic byłam na zabiegu liftingu twarzy u Pana doktora Wolfinger w zeszłym roku i bardzo sobie chwalę efekty. Z tego co z nim rozmawiałam usta też bardzo często wykonuje, skupia się na uzyskaniu naturalnego efektu używając najlepszych na rynku preperatów.  Dotąd nie miał ani jednej niezadowolonej pacjentki, tak zapewniał 😛 w necie chyba też ma dobre opinie. Ja póki co się na ten zabieg nie decyduje, bo nie jest tak źle 😛 Ja z kolei chciałam zapytać was tu co myślicie o kliniece Janeczko z Krakowa? Na innych forach nikt mi na razie nie odpowiedział. Wypadają mi włosy a wiem od znajomej że tam to leczą. Ma ktoś jakieś doświadczenia? Albo gdzie polecacie udać się z tym problemem tak żeby nie przepłacić i uzyskać zamierzony efekt, czyli zahamować wypadanie włosów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_32

ok, dziękuję julia_pacuła za odpowiedź. Teraz już wiem nieco więcej i pewnie się zdecyduję na tą klinikę 🙂 Byłam tam już na konsultacji i wydaje się bardzo ok w porównaniu do tych dwóch w których byłam. Co do kliniki gdzie leczą wypadanie włosów ja niestety ci nie pomogę 😞 Spróbuj po prostu popytać, podzwonić, porównaj ceny, podejście do leczenia itd. Wiesz każdy ma swoje doświadczenia i swoją subiektywną ocenę, więc weź to pod uwagę. Ja tak naprawdę też przekonam się dopiero na własnej skórze jak leczą, czy  jak wykonują zabiegi lekarze w danej klinice. Mam nadzieję, że trafię w dobre ręcę 🙂 czego i tobie życzę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo naturalny efekt powiększania ust uzyskałam dzięki dr Agnieszce Wójcik. Poleciła mi ją przyjaciółka, która również modelowała tam usta. Efekt jest bardzo subtelny, zarówno u mnie jak i u niej. Dr zajmuje się równiez modelowaniem kształtu twarzy, podbródka. Omawia wygląd całej twarzy. Ceni sobie holistyczne podejście do tego typu zabiegów. Daje wiele cennych rad i nie dopuszcza do przesady jesli chodzi o medycynę estetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_madzia

Dziewczyny, ile trzeba dać za delikatne powiększenie górnej wargi i nawilżenie? Chodzi mi o Kraków, ewentualnie Katowice. Szukam sprawdzonej Kliniki i która nie zrujnuje mojego portfela 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika

Ja robilam usta u PAtrycji z Miu na Limanowskiego, 900 zl placilam. Jestem mega zadowolona i na bank jeszcze pojde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam usta u dr Agnieszki Wójcik w Krakowie. Już dwie kolezanki u niej robiły i są równie bardzo zadowolony. Dr dba o zachowanie naturalnego efektu i estetycznego wyglądu ust. Ceny także nie są wygórowane, dlatego jeśli powiększanie ust to, polecam tylko tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla55

Jest klinika BonaDea, gdzie można sobie powiększyc usta. Ja jestem po takim powiększeniu w ust kwasem HA a dokładniej Restylane Kysse. Usta wyglądają pięknie i naturalnie, bez zadnych udziwnień 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogobella88

Nigdy bym  nie zdecydowałabym sie na operacyjne modelowanie ust. Dla mnie masakra jakaś. Ja miała  powiększane usta także Restylanem, ze względu na to, że miałam dolną wargę mniejszą a górną większą. Dolną przede wszytskim powiększałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dr Agnieszkę Wójcik w Krakowie, pięknie wymodelowała mi usta. Nigdy nie miałam ładniejszego kształtu. Na pewno do niej wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja nawilżałam usta kwasem hialuronowym w Instytucie Piękna Bielenda. Teraz moje usta wyglądają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

Moja przyjaciółka powiększała sobie usta w Krakowie w Dermedika i wygląda to super, bardzo naturalnie. Teraz poleca wszystkim koleżankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja w Krakowie już wiele razy chodziłam na różne zabiegi do dr Paradowskiej. Ostatnio właśnie byłam na powiększaniu ust i jestem niesamowicie zadowolona z efektów. Miałam małe usta ale teraz wyglądają świetne. Zabieg wykonywałam dr Dominika Paradowska, była bardzo delikatna i co ważne skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na takie zabiegi jak powiększanie ust najlepiej umowic sie do doswiadczonych lekarzy. mi znajoma polecila klinike vesuna w bonarce w Krakowie i nie żałuje. Zabieg co prawda dosyć bolesny ale warto bylo. Ustą są pięknie wypełnione, ale bez jakiejs przesady tylko tak żeby to pasowało do mnie. Pani doktor Agnieszka to moim zdaniem świetny fachowiec a przy tym wspaniały człowiek. Przed zabiegiem przeprowadzila ze mna wywiad i wysłuchała wszystkich moich obaw i oczekiwań. Teraz juz wiem, że nie ma się czego bać, na pewno będę regularnie odwiedzać Panią doktor, żeby dbała o mój uśmikech. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiększałam swoje usta w Krakowie w Magnopere i nie żałuję. Pełen profesjonalizm. Moje usta teraz wyglądają zdecydowanie lepiej. Zabieg wykonywała mi dr Roma Zielińska która jest przemiłą osoba i z całego serca mogę ją polecić. Usta się ładnie zagoiły 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×