Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anielka88

Modelowanie ust w Krakowie

Polecane posty

Dziewczyny! |Zdecydowałam się i byłam na powiększaniu ust przed świetami. Nie wiedziałam, że będę tak zadowolona moim nowym wyglądam! :D 

rewelacja :) 

ja jak zawsze chodzę do mojej ulubione Pani Patrycji Deviron- miu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest na pewno zorientowac się jakie kwalifikacje ma do zabiegu osoba, u której chcemy wykonać powiększanie ust. Powinna mieć odpowiednie przeszkolenie. Nie polecam chodzić do kosmetyczek, nie maja do tego kwalifikacji, a wiem,z e wiele z nich wykonuje takie zabiegi....

Sama jestem z Krakowa i chodzę na zabiegi tutaj:

https://www.derma-med.pl/naturalne-powiekszanie-ust-kwasem-hialuronowym/

Jestem bardzo zadowolona z efektu. Jest pięknie, naturalnie. Tak jak właśnie chcialam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony polecam takie zabiegi w Roseti Med and Beauty. Świetny personel, wykwalifikowany i doświadczony. Lekarka która mnie ostrzykiwała przemiła i delikatna, żadnych komplikacji a usta wyglądają nieziemsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wąziutkie, malutkie usta,niestety geny 😕 Zawsze marzyłam o wypełnieniu, nic wielkiego, jakieś delikatne, kobiece. Mama zafundowała mi na 25te urodziny zabieg w Roseti Med and Beauty w Krakowie. Zabieg może nie najprzyjemniejszy ale niebolesny. Dziewczyna która mnie ostrzykiwała tłumaczyła na bieżąco co robi, bardzo delikatna. Efekt WOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może LK Med w Wislanych tarasach, znajoma tam była i wyszło bardzo ładnie i estetycznie,bez przesady . Do tego klinika bardzo przyjazna pacjentowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×