Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę tego kraju

Polecane posty

Gość gość

Tylu chamów i nietolerancyjnych ludzi nie ma w cywilizowanych krajach. Tutaj nienawidzi się każdego kto jest inny, chory, biedny, niepełnosprawny. Nie dośc że tacy ludzie mają okropnie ciężkie życie i masę problemów to jeszcze są wykluczani społecznie, ludzie okazują im pogardę, nienawiść i lekceważenie. Żałosny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja2604
A uważasz że w innych krajach jest inaczej? Znam kulturę wielu krajów i według mnie powinnaś się cieszyć że jesteś Polką bo gdybyś urodziła się w kraju o innej kulturze, innych zasadach itd. to dopiero byś płakała. Nie ma co narzekać i tak jak napisała osoba wyżej - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Mnie tylko denerwuje brak tolerancji dla społeczności LGBT w Polsce, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja dobrze gada, polać jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczuwiście, mam doswiadczenie z pobytu w innym kraju. Ludzie są mili, życzliwi starają się pomóc. Nikt nie gapi się na ciebie natarczywie, karcąco jak w przypadku Polakow. U lekarza otrzymałem za darmo cała reklamówkę leków, w pracy mogłem spokojnie pracować bez większego wysiłku za duże pieniadze, nikt mnie nie poganiał, dostalem paczkę odzieży od sąsiada, inny czlowiek ktorego ledwo znałem zaprosił na piknik z rodziną, w Polsce to za darmo można tylko w morde dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja dobrze gada, polać jej! X Zamiast pusto gadać, powiedz lepiej co konkretnego zrobiłaś dla innych, pewnie nic albo byĺa to pomoc na niby czyli garść frazesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hooj w doope pedałom, chorzy umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bingol twierdzi że to raj i wszystko 4x tańsze, więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyp2erdalaj jak ci sie tu nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa tylko byś chciał brać autorze , a co ty dałeś jak pomogłeś innym ? Zamiast brać , trzeba było oddać biedniejszym od siebie , Nie rozumiem czym się tu chwalisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja2604 dziś Mnie tylko denerwuje brak tolerancji dla społeczności LGBT w Polsce, nic więcej. xx czyli już wiadomo jakie masz preferencje i dlatego to cie boli, bo jakoś brak tolerancji np. dla osób z downem, cię nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swoim źyciu spotkałam dużo wspaniałych ludzi jednak uważam że autorka ma sporo racji i moim zdaniem powodem podłości czy niegodziwości ludzi w Polsce jest jej historia, ostatnio czytałam książkę Sowieci Piotra Zychowicza, książka jest o tym jak komunizm upadla człowieka i robi z niego szmatę. Polska przecież dopiero od 89r jest normalnym krajem i ludzie nie zdążyli się jeszcze zmienić na to trzeba pokoleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko sowieci. Polska byka krajem od zawsze podzielonym na panów i chamstwo. Szlachta poniewierała chłopstem jak bydłem, Polacy mieli opinie azjatów. Okrutnych, bezwzględnych. Teraz 90 procent ludzi w Polsce to wyzwoleni niewolnicy, pełni nienawiści, żądzy zemsty, tepi ludzie. Przez setki lat byli zdegradowani do poziomu bydła i niestety to widać, słychac i czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×