Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jadzia x

Czy trener mnie podrywa

Polecane posty

Gość Jadzia x

Od pewnego czasu chodzę na zajęcia fitnessu do klubu. Zajęcia prowadzi bardzo miły facet, ogólnie zawsze to otaczają jakieś dziewczyny, A to żartuje z innymi pracownikami klubu, a innym razem z klientkami. Na zajęciach zawsze się do mnie uśmiecha i szuka kontaktu wzrokowego. Często podczas zajęć podchodzi do mnie, opowiada i zartujemu. Od pewnego czasu jego spojrzenia nabrały intensywności, kiedy na niego nie spojrzeć, jego wzrok jest na mnie. Całe zajęcia aż do przesady wodzi bez skrępowania za mną wzrokiem i się uśmiecha. Czasami komplementuje, zawsze dopytuje się o moje samopoczucie. Na powitanie zawsze podaje dłoń i z reguły moja dłoń potem z małą ochotą wypuszcza. Ostatnio dowiedziałam się że cztery opowiada innym o mnie, że jestem sumienna, że ambitna i takie tam. Gdy na zajęcia przyjdzie nowy facet pilnuje mnie jak pies, karci to nawet za niewinne spojrzenie w moją stronę. Staram się trzymać go na dystans, ale facet mi się szczerze podoba... Podrywacz? Czy to coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie szukasz słów dodających odwagi i rozwiewających wątpliwości , czy aby na pewno chłop cię podrywa. Szczerze mówiąc jeśli jest taki śmiały jak opisujesz, to pewnie już by zdążył rzucić pytaniem o randkę. Najlepszy scenariusz - myśli, że nie wypada randkować z podopieczną z siłowni (chociaż w sumie czemu). Najgorszy scenariusz - lubi się bawić dziewczynami, dawać im takie fałszywe nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia x
Wiem że mnie próbuje uwieść nie jestem naiwna, zastanawiam się tylko czy można się spodziewać czegoś dobrego po trenerze fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia x
Już mnie zaprosił na spotkanie ale odmówiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia x
Przystojny, pewny siebie, inteligentny, ambitny, honorowy, ale mam wrażenie że się bawi... Bo czy nie jest to za piękne żeby było prawdziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia x
Czy któraś z Was dziewczyny umówiłam się że swoim trenerem, jeśli tak jak to się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkas
Co u autorki?bo mam podobny problem :( eh Ci trenerzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×