Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam kompleksy nizszosci.

Polecane posty

Gość gość

No wiec tak, bo mam rzadkie cienkie wlosy, krzywy zgryz i nosze okulary.Od zawsze jestem sama i nie mam faceta z tego powodu czuje sie tez gorsza ,brzydsza ,niechciana ,niekochana.Nie wiem co zrobic. I nie piszcie idz do fryzjera ,bo to mi pomaga tylko na dwie minuty, bo ja chcialabym po prostu komus sie podobac i byc zakochana, a tu taka dupa z uszami ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo odpisze mi ktos, albo jakas dziewczyna co ma tak podobnie do mnie.Nie potrafie sobie z tym poradzic a widzialam na ulicy brzydkie dziewczyny i kogos maja a ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×