Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malamyszka1998

Asystent nauczyciela przedszkola

Polecane posty

Dziewczyny, pomóżcie :( W maju skończyłam liceum i od pazdziernika ide na zaoczne studia na ekonomie. Szukałam pracy biurowej, staże itp ale nawet tam potrzeba wyższego wykształcenia.. Byłam nawet w jednym z barów typu kebab i sprawdziłam się na tym stanowisku i umowę miałam już prawie w ręku, ale gdy uprzedziłam szefa że nie każdy weekend bede dyspozycyjna to podziękował za współpracę. No i teraz dowiedziałam się , że do jednego z przedszkoli potrzebują pomocy przy dzieciach, chcą mi zrobić kurs asystenta nauczyciela... Dogadałam się co do tego, że w niektóre piątki muszę iść na wykłady i mam dać znać czy się zgadzam.. Wiadomo, każde pieniądze dobre, które uczciwie zarobione, z tym, że nie wiem jak spojrzy na to przyszly pracodawca po studiach.. Przez kilka lat bede pracowac w przedszkolu, a potem bede chciała iść siedziec za biurkiem w banku, albo innej firmie ? Szukać czegoś w swojej branży czy brać to co dają? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz w ogóle jakie są obowiązki asystenta nauczyciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z dyrektorką przedszkola i powiedziała, że pomoc przy dzieciach podczas spacerów, posiłków, wycieczek ,pomoc w higienie, pomoc przy zabawach, zajęciach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam, bo wiem jak czasem dziewczyny reagują na obowiązki. Mam w swojej klasie asystenta i już zdarzało się, że ktoś rezygnował bo inaczej sobie wyobrażał pracę. Z tą różnicą, że ja pracuję w szkole, a w przedszkolu jest po prostu trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No 8 godzin za sprzataczke w przedszkolu, nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na stażu w przedszkolu właśnie jako asystent nauczyciela. Dobrze ze tylko 4 miesiące bo jakby dłużej to bym wyzionęła ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj czegoś w swojej branży. Powinnaś znaleźć, choćby na pół etatu. Po co ci to przedszkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr!! TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra, tel 883070678, 683070678 mail: zielonagora@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinuss
Nauka w zawodzie Opiekunka dziecięca trwa tylko 4 semestry, zajęcia odbywają się w trybie wieczorowym zwykle w ciągu trzech dni w tygodniu, w godzinach popołudniowych. Absolwenci SZKOŁY COSINUS mogą podjąć pracę z dzieckiem, posiadać będą wiedzę z zakresu jego pielęgnacji i wychowania. Absolwent tego kierunku może podjąć pracę w placówkach opiekuńczo-wychowawczych oraz jako opiekun dziecka w jego środowisku domowym. Nie zwlekaj ilość miejsc ograniczona! Zapisy on-line: http://www.rekrutacja.cosinus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

W Kaliszu w rok Asystent Nauczyciela Przedszkola- Ja uczę sie w Plus Edukacja- ciekawe zajęcia, dużo praktyki Dzięki ofercie jaka otrzymałam za pośrednictwem szkoły znalazłam pracę .Zastanawiam się nad kontynuowaniem nauki na kier. Opiekunka Dziecięca bo jest egzamin państwowy. W niedalekiej przyszłości planuje otworzyć własny żłobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

W Toruniu jest 17 stycznia szkolenie z programu Krainy Muzyki facebook.com/events/614842395713855/ . Można się zapoznać z technikami tanecznymi, muzycznymi, zastosowania chust animacyjnych. Moim zdaniem jeden z ciekawszych programów, jeżeli chodzi o rozwój kwalifikacji zawodowych, jak kończysz studia pedagogiczne i chcesz na świeżo wejść z nowoczesnymi systemami nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×