Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjacielowi zależy, ale się boi...

Polecane posty

Gość gość

Mam przyjaciela po dość traumatycznych przejściach. Mieszka z nastoletnią córką. Ja dzieci nie mam, ale z nią mam dobry kontakt. To nie była planowana znajomość. Były spotkania zawodowe, potem kilkanaście prywatnych... zaczęło iskrzyć i nam na sobie zależeć. Ale on pomimo, że pokazuje, że mu na mnie zależy co jakiś czas robi krok w tył... Czasem słyszę, że się boi, że ma obawy... a czasem jesteśmy ze sobą tak szczęśliwi, że zapominamy o wszystkim co złe w przeszłości. Nie sypiamy ze sobą i nie będziemy dopóki on nie będzie pewien. Znamy się z widzenia 10 lat, od 5 miesięcy poznajemy bliżej... Czasem mam na tyle siły by cierpliwe czekać, a czasem zwyczajnie jest mi jakoś dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie mial przejscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada przez ex i to z dwoma jednocześnie... :( Teraz też nie żyje z jednym, dlatego córka mieszka z ojcem. Jego ex znam, wszyscy mieszkamy w jednej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc mu ciężko ale uwierz mi ze bywaja o wiele bardziej traumatyczne przeżycia. Chyba zalezy od poziomu wrazliwosci.Musisz sama zauwazyc czy z czasem jest lepiej z nim ze wzgledu na to ze sie spotyka z Toba czy nic sie nie zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady też ileż można się bać w końcu już 5 miesięcy jesteście razem. Poczekaj jeszcze z kilka i odejdź jeśli nic się nie zmieni bo szkoda twojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest dopiero rok po rozstaniu, może to za wcześnie? Bo ja leczyłam się kilka lat po niedanym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady chłop to chłop i faceci miesiąc po już szukają i się nie oglądają za siebie. Coś z tym twoim jest nie tak. Albo akurat ty nie jesteś w jego typie i chce Cię jako koleżankę póki nie pozna tej właściwej uwierz mi i nie trac na tego zbyt wiele czasu i nadziei swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.30 poki co to przesadzasz Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie szukał miesiąc po... i wiem to od jego przyjaciół. Wiem, też od jego przyjaciół że od kiedy ja się pojawiłam wygląda na bardziej spokojnego, szczęśliwego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem od jego przyjaciół bla bla.. Bazujesz na tym co ktoś Ci mówi a ludzie mogą się mylić. I w tym przypadku raczej się mylą, bo facet zachowaniem pokazuje Ci, że może fajnie czasem umilasz mu czas ale poważnie o Tobie nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się bać ,może nie być gotowy. Ty możesz czekać jeśli chcesz i masz na to siłę. Może mi się odmieni...Jak to brzmi? Możesz też to zwyczajnie zapytać. Mozesz być koleżanka i czekać. On ma jak ma,ale wybór jest twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak faktycznie chcesz wiedziec co on on Tobie, myśli , co czuje, dlaczego tak postępuje i czy będziecie razem, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×