Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on coś o mnie myśli?

Polecane posty

Gość gość

Kojarzę takiego kolesia z widzenia, podobnie jak on mnie. Zdarza się, że jak się gdzieś się przypadkiem spotkamy, to bacznie mi się przygląda, zdarza się że jak gdzieś idę, to odwraca się i patrzy. Zastanawiam się co to znaczy, o co mu chodzi. Jesteśmy dawno dorośli, on na pewno nie chce się umówić, bo zrobiłby to dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc odpowiedziałaś sobie na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mu się trochę podobasz i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sobie wlewasz , patrzy na ciebie bo pracuje w muzeum zmęczony jest i myśli że eksponaty już za nim chodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież z innych powodów może się tak zachowywać. Myślałam, że może mi coś podpowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11.56 Ha,ha. Ja pracuję akurat i kuźwa po sezonie faktycznie mam schizy:) Autorko,serio jesteś dorosła? Bo to szkoda nawet pisania. Dostałaś Asus nie możliwe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee,ona chcę przeczytać,że strasznie się mu podoba i że on chce,ale jest niesmialy. Albo "boi się", albo ona go tak onieśmiela,albo co kto chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie to miałam na myśli. Nieśmiały nie jest, więc nie zgadłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej,strasznie mi źle z tym ,że nie zgadlem. A to zgaduj-zgadula jest? Co chcesz żeby Ci napisać? Jesteś,z perspektywy faceta,kolejna dziunia,która doszukuje się niewiadomo czego. Masz fakty to na nie patrz. Jesteś dorosła,a nie wiesz,że faceci obcinają kobiety wzrokiem i to o niczym więcej nie świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on o Tobie myśli, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno myśli "ale ta ma grubą doopę, locha jak nic", ewentualnie " co ten pasztet tak się za mną ogląda, niech spada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12 46
O właśnie też tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×