Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezerwatywa w pochwie!!!

Polecane posty

Gość gość
Przepraszam , jestem zajęta i odpisuje na szybko. Zelży tak jak mówię raz jest to 29 , 26 ,27 . Naprawdę roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są regularne cykle. Można uśrednić. Trafiliście tak czy inaczej na dni płodne więc mogłaś zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole w ten sposób nie myśleć :/ szukam wymówki . Okaże się dopiero za 2 tygodnie czy będzie okres czy jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam odentyczna sytuacje z tym ze prezerwatywa sama wypadla nast dnia wieczorem. No i nie bylo konca w srodku. Jesdnak obawy sa. Dzis lub wczoraj mialam dostac a tu nic....strasznie sie boje. Jak chyba nigdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie a u Nas było do końca w środku :/ i nie wiemy kiedy zdążyła już się zasunąć wiec i tak ja wygrywam :P daj znac czy dostałaś , jak dostaniesz oczywiście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie przerwy w tabletkach ktore bralam juz dosc dlugo wiec tez moj cykl jest rozregulowany.,jednak bylo to w okresie cos okolo plodnym. Ciezko mo tez okreslic kiedy powinnam dostac. Ostatnio mialam 30 dnia a dzis jest 31 i niema. Chyba kupie test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli spadla to opadl a jak nie opadl i spadla to jest za duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stres tez ma wpływ wiec to tez może być przyczyna , ze Ci się spóźnia . A ile dni minęło od tego czasu ? Ja zrobię jak nie dostanę miesiączki , wcześniej to i tak bez sensu bo pewnie nic nie wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od stosunku minelo 19 dni. Ech....bym zrobila ten test ale sie boje. Maz mnie zapewnia ze nie jestem w ciaza i jemu staram sie wierzyc. Ale jak nie wytrzymam to zrobie ten test bo moje mysli ostatnio tylko o tym...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz męża, uprawiasz seks, a piszesz jak jakaś gówniara. Ogarnij się dorosła kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na trzecie dziecko mnie zwyczajnie nie stac pozatym bylo by zupelnie nieplanowane i calkiem na reke. Co z tego ze dorosla jestem??? A potem czytam takie wpisy na kefe ze "po co robiliscie trzecie dziecko jak takie ale mieszkanie macie,jak nie macie pieniedzy ze trzeba sie zabezpieczac i ze jestes niedojrzala. " Cala kefeteria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się ludźmi , niestety tak już jest ze zawsze będą gadać , choćbys nie wiem jak postąpiła to i tak będzie zła decyzja. To tez jest mój mąż i tez się boje, bo najzwyczajniej w świecie jestem odpowiedzialna osoba. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła ten test. Wolałabym wiedzieć na czym stoję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaznaczyłaś, że macie już dwójkę dzieci. Z pierwszego postu można wywnioskować, że jesteście świeżo po ślubie i nie chcecie na razie ciąży. W takim razie zrób test i napisz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka postu czyli ja - to zgadza się jestem świeżo po slubie i nie mamy dzieci . Jakaś dziewczyna pisała, ze miała taka sama sytuacje i ja jej odpisuje , wystarczy przeczytać wszystkie wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobilam autorko test. Wyszedl negatywny uff a jak i ciebie? Moze tez zrob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz! Czyli już nie musisz się martwić :) w takim razie dla mnie tez jest nadzieja! Ja mogę zrobić dopiero za około 2 tygodnie , bo wcześniej nie ma sensu, będę czekać za miesiączka , jak nie dostanę to zrobię :) ale liczę , ze skoro u Ciebie nie wyszło to może i u mnie będzie okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam autorko, robiłaś już może test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taką sytuację pod koniec kwietnia byliśmy w szoku nawet nie czuliśmy kiedy się zsunela. Następnego dnia sama mi wypadla, ale najadlam się strachu. W ciąży nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam też wpadła do środka i to tak głęboko, że ja bym jej sama nie wyciągnęła.. na szczęście chłopak ją wyciągnął. To jak najbardziej możliwe, nawet nie zauważyliśmy kiedy się zsunęła. Mój facet nie ma małego i nie mamy po 20 lat !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kiedyś też się tak stało. Jednak od razu ją wyciągnęłam i nic się nie wylało. Po prostu poczekaj a się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×