Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oferowali mi 12euro na godzine brutto w biurze, jakaś komedia

Polecane posty

Gość gość
lepiej żyć na socjalu i mieć wszystko free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ci oferowali bo guzik umiesz zapewne. Głupio ci ściero, bo ja żyję w PL na poziomie ie, a ty musisz myc ukowskie dooopy. Pieprzona szmata ze sterta zdjęć z Majorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero podatków
tylko socjal i squatting, hooj z niewolniczym systemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoolej gejjodeta
za ile obciągasz swojemu chłopakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyjsciu z unii cwelu kazdy bedzie musial oddac co do pensa z tego socjalu za free co bral BUEHEHEHE cos pieknego qrewskie polaczki ciagnely kaske i sie smiali z Brytyjczykow a teraz karma powroci BUEHEHE cieszy mnie to niesamowicie!!!!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skończą się przelewy do PL. Bardzo mnie to cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne...ja tu widzę, że każdy w UK te marne 2.000£/netto łatwo zarobi. Brytyjczyk za takie wynagrodzenie nie będzie pracował, bo to śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy oprocz polaczkow, oni nawet po kilku latach w UK zarabiaja okolo 1500f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wuefisty ktory byl teamleaderem i mial ponad 2000f. Ale w simsach BUAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w biurze to prestiz i szacunek ludzi ulicy. Zeby pracowac w biurze trzeba cos umiec i skonczyc dobre studia i liceum, do zmywania garów w uk nicj nie trzeba polaczki haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie trzeba dodawac ze zadnych pensow nie oddamy. Naleza sie nam jak psu zupa za nasza prace w uka. Na tym zycie polega zeby kosic hajs od uków i pykac w biurze na necie udajac angolom ze sie pracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Team liderzy maja okolo 3000f. Wiec wuefista musial niezle zarobic w uk i pewnie teraz zyje na wypasie w pl gdzie wszystko jest tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i prestiż - do osoby powyżej - ale np moja koleżanka w biurze po ponad roku ma tylko jakieś 9,25/godz. miala jedną podwyżkę. Ja sprzątam domy m. in. lekarzy, prawników i dostaję konkretne kwoty, wychodzi mi średnio 11 za godzinę. sprzątam 4 dni w tygodniu po ok 7 godzin. Mamy w zasadzie tyle samo kasy netto, ja i ona a ona pracuje 5 dni po 7,5 godziny... i mam więcej dni wolnych. Ale nie zaprzeczę - ja jestem czasami nieziemsko zmęczona, ona raczej się nie narobi, wiem że taka praca też męczy no ale inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000 funtów netto tema leader to chyba będzie mial jakiś supervisor np w banku, na pewno nie na magazynie, haha. ale dowcip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha to znaczy ze jestes marnym ciulkiem W biurze mozna pracowac i za 8euro na godzine i 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddacie co do pensa swinie, albo do wiezienia na minimum 5 lat. Jest oficjalna notka na stronie rzadowej UK. Karma powraca cwele, oddawac wlasnosc! BUEHEHE a ja nawet pensa nie wzialem wiec martwic sie nie musze hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oddamy zadnych pensow :D juz wywiezione do pl:D gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat temu przestałam pomagać rodzinie w PL. Ani grosza do PL. Oni mają mnie w doopie i ja też mam ich w doopie. Niech się wezmą do pracy to będą mieli życie w dobrobycie. Ja za nich nie będę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz :D zapomniales ze z podatkow idzie na dotacje do pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie, pracowac osrusy raz raz raz Macie dlug do splacenia po wyjezdzie za wasza edukacje do polskie panstwo wam sponsorowalo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czego ja sie nauczylem nauczylem sie sam cwelu wiec za nic placic nie musze bo wiekszosc bzdur ze szkoly nie pamietam. A to co mi sie w zyciu przydaje czyli np angielski to nauczylem sie sam wiec zryj kal z doopy kupy znajomych BUEHEHE :D zreszta to polska powinna mi zaplacic odszkodowanie za zmarnowany czas :D czas do mojego wyjazdu ktory nastapil kilka lat za pozno no ale lepiej pozno niz wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa sam haha :D sroce spod ogona wypadłes przygłupie :D je!bany cwel hihi, raz raz raz dawaj kaske hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwel to twoj stary i ty :D filmy i internet mnie angielskiego nauczyly a nie jakas smieszna szkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa jesli chodzi o splate benefitow, nawet jesli jestes w polsce to cie to nie ominie cwelu. Komornik sie toba cwelu zajmie BUEHEHE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie , Przyglup myslal ze jak spier/doli do plu i go to omie.. haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyc co mieszkaja w PL splata nie dotyczy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotyczy kazdego. Przekonasz sie cwelu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dotyczy:D w pl mam immunitet i madry rzad przeciwny przyjmowaniu nachodzców i terrorystow a ty gnij w uk parówo i masz placic nam dotacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×