Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obraziła się o Sympatię

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja taka ostatnioz braku zajęcia w pracy przypomniało mi się że miałem zakładany profil na sympatii i przejrzałem sobie czy ktoś wchodził czy pisała jakaś no i dzisiaj zostawiając tel moja ukradkiem przejrzała historię ,obrażona przyszła i oddała mi tel jak się zapytałem o co to powiedziala że odpowiedz m w historii przeglądania . Powiedziałem a po co mi przegląda co ja to obchodzi to że chciała zobaczyć czy ma się o co martwić . W********m się i pojechałem a ona po piszę że jakby ona sobię obcaniala i pisała do innych to czy było by mi miło .Z nikim nie pisałem bo tam się płaci a ja ze trzy lata nie wchodziłem tam a ona że najwyraźniej mi nie szkoda i że już kończy bo nie będę miał czasu dla nowych koleżanek.Czy ona normalna jest czy p*****lnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kiedyś zrobiła mi jazdę o oglądanie filmów porno a przecież każdy facet lubi oglądać więc o huj jej chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×