Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Integracja przed studiami!

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim! Za miesiąc zaczynam studia na drugim końcu Polski. Nie będę znała tam zupełnie nikogo, dlatego bardzo zależy mi na integracji. Zawsze byłam osobą nieśmiałą, miałam wielu znajomych i nie narzekałam na brak towarzystwa, jednak mimo wszystko byłam w cieniu tych lepszych... Chciałam odciąć się od dawnego życia i w końcu się przełamać. Napisałam pierwszego posta na grupie swojego kierunku na fb, wszyscy tam milczeli więc stwierdziłam że to szansa dla mnie. Ładnie się przywitałam z nadzieją że ktoś zagada i od razu jakoś pójdzie... No to wyświetliła połowa grupy (ogólnie na razie jest tylko 12 osób, ale zawsze ktoś), z czego 3 osoby polubiły mój post a jedna skomentowała emotikonką machającej łapki.. I tyle. Żadnego odzewu :( nie wiem co dalej robić w tym kierunku, chciałabym się integrować ale nie chcę aby wyglądało jakbym szukała na siłę atencji... Jak to wyglądało u Was? Z góry przepraszam jeśli kategoria zła, i za ewentualne błędy w poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę Cię straszyć ale będzie bzykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz mieszkać w akademiku to koledzy będą Cię podglądać jak będziesz goła pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się oficjalnie nazywa integracja ale potocznie to jest bzykacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafic na fajna grupe na studiach to graniczy z cudem. To nie to co studiowanie 10-15 lat temu. Wspolne imprezy, sylwestry, wspolne wypady. Dzisiaj wiekszosc studentow studia traktuje jako koniecznosc a zajmuje sie praca. Ja jestem rocznik 91 i bylem juz na kilku roznych uczelniach. Wszedzie podobnie. Robia sie grupki wzajemnej adoracji. Czesto nawzajem zwalczajace sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko tematu kup gumki na integracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×