Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

W czerwcu brałam tabletki antykoncepcyjne, ale to był ostatni miesiąc ich brania. W lipcu okresu dostałam 4 lipca, później nagle 28 lipca i teraz okres spoznia mi się tydzien. Jakoś w trakcie okresu pod koniec lipca uprawiałam seks i za każdym razem chłopak nie dochodził we mnie, raz miałam nawet w sobie tampona. Raz zrobilismy to po okresie, ale to była chwila i tak samo doszedl poza mną. Podobno okres miałam mieć 23 sierpnia. Od kilku dni boli mnie brzuch, niedawno miałam wielkie wahania nastroju i dużo jadłam, a od wczoraj mam brązowy śluz. Okres mi się po prostu spóźnia? Może to wina odstawienia tabletek? Czy jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dobre, seks z tamponem. 0/10 prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jakim cudem można mieć tampon podczas seksu chyba że to był seks analny ale w taki sposób się w ciążę nie zachodzi :P nie ta dziurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Brązowy śluz raczej zwiastuje miesiączkę, niż ciążę.A do seksu są specjalne tampony-do nabycia w Internecie.:)Co oczywiście nie zwalnia partnerów ze szczególnej dbałości o higienę.I TAK, można zajść w ciążę w czasie miesiączki, szczególnie przy cyklach krótszych niż 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×