Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vikouss

'Dziurki' na nosie, wągry

Polecane posty

Hej, mam tylko 15 lat i spory problem i kompleks. A dokładniej są nim 'dziurki' na nosie, blizny, które powstały w wyniku wyciskania wągrów. Są one dosyć spore i miałam kilka nieprzyjemnych związanych z nimi sytuacji, gdy ktoś mnie się pytał dlaczego mam takie dziury na nosie, co to itd... Generalnie na twarzy prawie wszędzie mam wągry; na czole, na policzkach, brodzie, oczywiście nosie, w okolicach między nosem a ustami, a nawet na dekolcie... Robię maseczki, peelingi, dbam o cerę najbardziej jak mogę ale za nic się nie mogę tego pozbyć. Przez te 'dziurki' mam okropny kompleks, bo żadne specyfiki nie są w stanie ich chociażby spłycić i widać je pod makijażem. Najgorsze jest to, że muszę wyciskać te wągry co najmniej raz w tyg, ponieważ (trochę obrzydliwe :/) mój nos jakby robi się większy gdy długo tego nie robię. Nigdy jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś miał podobnie... Po wyciskaniu mam cały czerwony i dosyć mocno spuchnięty nos, dlatego daję dużo kremu nawilżającego i czasem robię maseczkę nawilżającą. Niestety zawsze i tak przez to mam suche skórki na nosie. Dziurki stają się coraz większe, ale przez kompleks dużego nosa nie jestem w stanie przestać wyciskać Gdzieś czytałam, że można się pozbyć tych małych blizn za pomocą lasera. Gdybym się ich pozbyła (i najlepiej chociażby połowy wągrów) chyba bym skakała ze szczęścia... :/ Nie wiem czy to istotne, ale mam cerę mieszaną (tłusta strefa T), wrażliwą, i chyba naczynkową, skłonną do zapychania (staram się dobierać kosmetyki, które nie będą zapychać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam szczoteczki do twarzy, takiej malej i zelu Garniera oraz kremu G. to dobra pielegnacja dla cery tlustej, jest jescze Benzacne punktowo na pryszcze i Panthenol na zlagodzenie skory. Stosuj maseczki z zielonej glinki i wegla zamiast wyciskania. Opisy znajdziesz na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandi44
Może warto używać jakieś maski. Tu znalazłam tam http://ichemia.pl/809,bania-agafii-maska-lifting-tonizujaca.html regeneruje skórę więc może wiele zdziałać warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×