Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wikakaf

strona nbnabuty.pl

Polecane posty

Gość gość
W sobote odebrałam buty-paczka z chin oczywiście Otwarlam pudełko i buty nie te wrrr :-( Pozytyw taki że w ogóle cos doszło-kasa nie utopiona, ten model tez mi się podoba-chcialam białe a dostałam szare, rozm. mój i skarpetki gratis haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.nbnabuty.pl UNIKAĆ !!!!! Ludzie nie dajcie się nabierać na tą stronkę wszystko śmierdzi na odległość strona z płatnościami bez https ?? brak podanego kontaktu wszystkie modele i wszystkie rozmiary dostępne w promocji ?? znajomy kupił dwie pary za 416 zł a z konta pobrało mu 480. Jedyną informację jaką dostał to że nie ma rozmiaru 46 tylko 44 i takie mu wyślą :) proponuję włączyć myślenie to nie boli... Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie słyszałam o tej stronie, korzystam z eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essss
Witam. Tak jak myślałem czytając powyższe opinie. Buty na szczęście dotarły po 34 dniach oczywiście model ok lecz kolor inny zamawiałem granatowe z domieszką czerwieni a dostałem czarne z domieszką szarego. Na początku niezadowolenie ale w miarę czasu zaczynają się podobać. Na szczęście rozmiar pasuje idealnie taki jak zamawiałem. No i cena to też fikcja miały kosztować 218zł a z konta pobrano 254 zł. Paczka z Chin . Buty made in vietnam. Ogólnie wykonanie bardzo dobre na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem za pozwaniem tych oszustów. Czekam na jakieś dalsze wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×