Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skąplikowane

jak bezpiecznie schudnąć...

Polecane posty

Gość gość
Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslimu. W końcu cpozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam już wielu tabletek i najlepiej póki co działa Slimunox. Mają taki skład, który najbardziej mi odpowiada. Nie mam ochoty na słodycze, wieczorem spokojniej zasypiam, a w dodatku mam trochę więcej energii i lepiej się czuję. Póki co stosuję miesiąc, jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i moja waga spadła o 12 kil. Dla mnie to bardzo dużo bo o kilogram więcej jak nadwaga, którą wczesniej miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jak dzisiaj na to patrzę, to dochodzę do wniosku, ze to najlepsze co mogłam zrobić w walce z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałam tabletką które są już znane na rynku.Dzięki Slimunox udało mi się schudnąc 14 kg i to w dość krótkim czasie.W ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się odżywiać tak że teraz nie mam żadnych problemów z utrzymaniem normalnej i prawidłowej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zakup Slimunox ponad pół roku temu. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiące. Schudłam w tym czasie 15 kilo i od tego momentu nie mam praktycznie problemów z wagą. Więc jak chcecie czegoś dokonać do lata, to faktycznie czas ku temu najwyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko i skutecznie można schudnąć dzięki Slimunox.Ja te tabletki przetestowałam na sobie i jestem bardzo dumna że w końcu po wielu próbach udało mi się zrzuić te kilkanaście kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowąłam się na zakup i zastosowanie Foreverslimu i nie żałuję tej decyzji. W końcu sukces, bo chyba za takio mogę uznac pozbycie się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co opisujecie jest prawdą. Niestety, ale zdecydowana większość metod odchudzania kompletnie nie przynosi efektów. W zasadzie dopiero na foreverslim byłam w stanie skutecznie schudnąć. Straciłam 14 w 3 miesiące. Próbujcie - to naturalny produkt z pozwoleniem na sprzedaż w Polsce. Wiele można w ten sposób zdziałać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku stosowania Slimunox nie stosowałam się do zasad kuracji to znaczy nie brałam regularnie tabletek.I po miesiącu jak spadek wagi nie był taki jak oczekiwałam zmieniłam swoje podejście.Owszem przedłużyłam swoją kurację o miesiąc.Ale po skończonej kuracji ważyłam o 14 kg mniej.Wiec bardzo ważne jest ścisłe trzymanie się zasad jakie są określone w ulotce dołączonej do opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina 49
Mi na pierwszym miejscu zależało na tym, żeby obniżyć cholesterol. Udało się to, gdy zmieniłam sporo w diecie - ograniczyłam niezdrowe tłuszcze i cukry proste. Dodałam do tego jeszcze Cardioslim, który przyspieszył efekty. Stosując go schudłam przy okazji 5,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie odchudzanie z Foreverslimem właśnie skończyłam i pełen sukces.Schudłam teraz tylko musze zadbać o to aby tą wagę utrzymać A teraz przede mną najsympatyczniejsza strona odchudzania zakup nowych ciuchów bo to co mam w szafie jest mi za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba chudnąć powoli, a skutecznie, bez efektu jojo. Ja jestem teraz na diecie pudełkowej i zamawiam sobie jedzenie z Warszawski Dzień. Schudłam już 5kg a jem dopiero pierwszy miesiąc z pudełka. zamierzam jeszcze pociągnąć tak drugi miesiąc i osiągnę moje upragnione -10kg. Później zobaczę. Albo nadal będę jeść z cateringu, by podtrzymywać wagę, albo co jakiś czas będę do niej wracać np na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×