Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ja jej się podobam?

Polecane posty

Gość gość

Witam mam sprawę i proszę pomoc. Od jakiegoś czasu robię zakupy w pewnym sklepie i pracuje tam dziewczyna która często na mnie spogląda a ja na nia. Nawet gdy się nie patrzyłem czułem jej wzrok na mnie. Cy mogłem jej się spodobać? Dziewczyna bardzo ładna i ma chłopaka a ja mam dziewczynę. Naszło mnie by wysłać prezent bo wstydzilem się zagadac. Ona serdecznie mi podziękowała, było jej bardzo miło lecz od te ego zaczęły się kłopoty ponieważ jej chłopak zaczął jej robić straszne wyrzuty za prezent od kogoś innego. Mało co niezerwali a Ona napisała mi z dnia na dzień że mam dać jej spokój bo już dość namieszalem i wogole. Że mam się już do niej nie odzywać. Wczoraj byłem w tym sklepie, obslugiwala mnie spojrzała mi na chwilę w oczy i juz na mnie nie spoglądala. Dodam że pisaliśmy, po tym prezencie trochę. Skąd nagle takie jej zachowanie? Czy to przez chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ,że przez chłopaka,ale czy musiała mu zaraz mówić o prezencie?Myślę,że gdyby chciała z tobą nawiązać kontakt to chłopak nie miałby znaczenia a tak chyba powinieneś dać sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Dodam że ten prezent to bukiet czerwonych róż, była nagle tak wściekła że napisała do mojej dziewczyny w momencie gdy poklocila sie z chłopakiem i prawie co zerwali. Tutaj spogląda na Mnie A tutaj nagle taka sytuacja. Nie wiem czy nie pospieszylem się z tym prezentem? Sam juz zglupialem a utkwila mi ona strasznie w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mi pisała że zna moja dziewczynę i czuję się trochę nie komfortowo że to ona dostała te kwiaty. Mówiła że mogłem się nie wykosztowywac tylko poprostu podejść i zagadac. Chciałem się z nią zaprzyjaźnić bo wiem że ma chłopaka a ja dziewczynę. Cholernie zależy mi na kontakcie z Nią.. Bo wydaje się bardzo bardzo sympatyczną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za glizda z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
jaja cie cisna i tyle. dziewczynie bys wyslal roze, nie kolezance. dziwie sie chlopakowi tamtej, powinien cie porzadnie uszkodzic. sytuacja jest taka, z niej chcesz zrobic szmate, z siebie k****arza. gratuluje myslenia k*****m, potem przez takich jak ty jest narzekanie na wszytkich, nie przyp.. nie spoufalaj sie w ten sposob z dziewczyna, ktora na 100% ma kogos, a nie tylko tak mowi na odczepnego. zycze ci, zeby sie sytuacja odwrocila i twoja obecna dziewczyna zaczela dostawac bukiety roz od jakiegos faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×