Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Własny syn mnie oszukał

Polecane posty

Gość gość

Jak usłyszałam prawdę to mnie zatkało . Syn przyszedł dwa tygodnie temu z prośbą żebym mu dała pieniądze na wyjazd z kolegami nad może . Zgodziłam się dostał 700 zł tyle sobie za życzył .Ostatnio spotkałam matkę jednego z kolegów syna co miał z nim niby być ta mi powiedziała że jej syn nigdzie nie wyjeżdżał . Okazało się że żadnego wyjazdu nie było syn mnie okłamał , na pytanie co zrobił z pieniędzmi nie chciał powiedzieć już się wystraszyłam że na narkotyki potrzebował , w końcu się przyznał ze pieniądze dał choremu bezdomnemu a przez ten czas co miał niby być na wakacjach siedział u innego kolegi w domu .Nie uwierzyła mu , zaprowadził mnie do tego bezdomnego i mnie zatkało potwierdził to nawet pokazał mi rachunek za lekarstwa , przyznał się jeszcze że syn przynosił mu jedzenie rano gdy szedł do szkoły wtedy się popłakałam z wzruszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrazznia cie mamusko ponosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jakiej szkoły kłamczucho?! szkoła się za 2 dni zaczyna :D ale oszust z tego syna, fstyt! ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że mi trole nie wierzyci wiem swoje że mam cudownego syna . gość dziś naucz sie czytać potem komentuj . Mogłam to zachować tylko dla siebie .Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i nad morze, proponuję najpierw kupić słownik, a później pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakuj się do szkoły tłumoku! Ciemny byku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×