Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nauczyciele strajkują? Czemu Ci ludzie sie nie przebranżowią?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego nikogo nie obchodzi zwykły piekarz murarz czy hydraulik? Jak wyleci z roboty to jego sprawa i nikogo to nie obchodzi, ale on się przekwalifikuje i z hydraulika będzie murarzem albo malarzem i dalej pracuje. Dlaczego nauczyciele to jakaś zadufana w sobie kasta która jedyne co potrafi robić to strajkować? Czemu te mendy teraz ujadają że prace stracili? Co mnie to kurfa obchodzi? Niech biorą szpadle i do roboty, niech na kase do biedronki idą albo na produkcje, ale niee bo lepiej mordy drzeć. Czy oni się naprawdę uważają za jakiś lepszych? poszedł jeden z drugim cwaniaczek na studia z myślą o nauczycielstwie, ciepła posadka niezłe pieniążki więc trzymają sie stołka a jak koryto sie rozpadło to zamiast szukać innej roboty to wolą kwiczeć. Gdzie ich zaradność, gdzie ich operatywność że się przekwalifikować nie potrafią i znaleźć innej pracy? I takie łajzy, kaleki życiowe uczą nasze dzieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to nieudacznicy bez honoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne branże też strajkują w Polsce i za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sa nieudacznikami a zarazem sa glosni i rozczeniowi. Nie pojda do innej pracy, bo gdzoe beda miec 2miesiace platnego urlopu? A do tego roczny wolny na poprawienie zdrowia i ogolnie hajs za nic. Lzejsza robota niz kopanie rowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciele w większości to mameje bez ambicji. U mnie byla taka germanistka, stara wredna raszpla, mowila kazdemu ze nic nie osiagnie, nie chciala przygotowywac chetnych do Olimpiady mowiac, z e to nie jej zadanie itp pewnie by jej oko zbielalo, ze kolezanka ktorej mówiła przy całej kasie "ty to nigdy Austrii nie zobaczysz, a co do dopiero Szwajcarii hoho" ze ta laska na teraz w huk kasy i podrozuue gdzie chce. A ja i tak dostalam sie na studia z niemieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to lenie śmierdzące, niech się biorą za jakąś robotę np biedronka lidl itd ale nie strajkują lenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, PISowski trollu, ze taraz masz zadanie kolejnego skłocenia spoleczenstwa, tym razem napuszczajac na nauczycieli. Nie jestem nauczycielka, a moje dzieci skonczyly juz szkoly, mimo to wiem, na czym polega koszmarna deforma edukacji i dlaczego nauczyciele przeciw niej strajkują. Jasne, najlepiej ,zeby ci myslący poszli sobie na zielona trawke i nie przeszkadzali w ogłupianiu dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIEZŁE PIENIĄŻKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzieć to powinien ten kto wprowadził gimnazja, bo to najwieksze szambo. Teraz jest powrot do normalności. Ja chodziłam do gimnazjim i bardzo żałuję. Takiej patologii nigdzie nie bylo. Podstawowka to byla dzieciarnia, slodko, liceum juz dojrzali w miare ludzie a gimbaza? Nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×