Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Straszny wyglad dzisiejszych nastolatek szkola

Polecane posty

Gość gość
E tam, aż tak nie było na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 10-12 lat temu gimbusiary robiły sie na blond ,często nienaturlany jakieś platinium itp. Potem weszła moda na czarne kudły krucze /granatowe wręcz .Na szczescie mniej tego ostatnio widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie czubek głowy na blond, a pod spodem pol włosów na czarno? Tak ze w kucyku to było widać? Kilkanaście lat temu w moim gimnazjum to był hit :D do tego grube krechy kredka do oczu, kilo tapety, brzuch na wierzchu, biodrówki, oczywiście w pępku kolczyk i usta pomalowane tak jasna pomadka, ze zlewały się z podkładem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Racja, święta racja. Niech nikt nie wmawia, że 10 lat temu gimnazjalistki czy licealistki się nie malowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Elita zawitała na forum. A tak poważnie co złego w tym że nastolatka jest ubrana w legginsach i ma trampki jeśli wygląda schludnie. W czymś musi być ubrana. Chyba lepiej tak niż na obcasach i z makijażem oraz zbyt krótkiej sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka stara dewotka z ciebie aż szok. Dekadę czy dwie temu też takie dewotkimyślały o naszym pokoleniu, jak to się źle ubiera bo nie ma np spódnicy poza kolano. Pamiętam jak raz 20 lat temu poszłam do szkoły średniej w spodenkach, byl upalny czerwiec ponad 30 stopni w cieniu. Zatrzymał mnie na karytarzu nauczyciel matematyki, że trochę za krótkie te spodenki. A powiem wam z ręką na sercu, że do dzisiejszych spodenek co widać pośladki daleko moim było. Powiedziałam nauczycielowi, że skoro chłopcy mogą na lekcje w taki upał przyjść w krótkich spodenkach,bo im gorąco to dlaczego mnie się czepia. Dał mi spokój i odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że dekadę temu można było spotkać takie "okazy" wśród nastolatek,ale nie oszukujmy sie drogie panie bo to był zaledwie 10-20% całości uczennic w danej szkole tj.były w mniejszości. Poza tym nie porównujcie tuszu do rzęs czy podkładu u 16-latki ubranej w zwykłe jeansy i koszulke delikatnie odkrywającą brzuch czy plecy z 12 letnią dziewczynką w pełnym makijażu, jaskrawych paznokciach, kabaretkach, butach na mega wysokim obcasie i niemal wystającą d**e! Ludzie - to jest kolosalna różnica! 10 lat temu miałam skończone 18 lat i jak pamiętam czasy gimnazjum,a nawet początki liceum to nie było takich ewenementów i podchodziło się mimo wszystko z szacunkiem do szkoły bo nawet jak ktoś przegiął z ubiorem itp. to od razu miał zwracaną uwagę przez nauczycieli i na nastepny dzień przychodziła taka pokornie na zajęcia. Nie wiem w takim razie do jakich szkół co poniektóre chodziły,że tak widziały mocno ten styl kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he ciekawe bo ostatnio często podróżuje pociągiem i też tak pomyślałam. Nastolatki naprawdę wyglądają niechlujnie. Włosy jakieś strąki, trampki, jeansy z wysokim stanem z lat 90 i worek na buty który służy za plecak. Dziwna ta moda teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 12 lat i często koleżanki do brwi przychodzą i u żadnej nie widziałam makijażu nawet rzęs pomalowanych... Jedynie co mi się rzuciło w oczy to spodenki ledwo za pośladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do brwi tylko domu miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam malutkiego synka i często siedze z nim na placu zabaw lub spaceruje. I widzę te okazy. Spodenki tak obcisle maksymalnie podciagniete.goly brzuch ,dekolty . Ja nie wiem przeciez jest tyle zbokow co tylko czekają na to itp. Po co tak eksponowac swoja seksualność. W zyciu bym tak nie wypuscila córki z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam syna, ma 13 lat, chodzi do szkoły średniej (Szkocja - rok szkolny już się zaczął) i jak widzę na ulicach dziewczynki chodzące do szkół srednich (12-18 lat tutaj), to makijaże mają albo zerowe albo dość delikatne, ubierają się raczej normalnie - tzn tu są mundurki szkolne, musi byc w szkole średniej białą bluzka i często krawat w kolorach szkoły, spodnie/ można mieć spodniczki więc część dziewczyn nosi przesadnie krótkie, ale do tego muszą mieć ciemne grube rajstopy, a nie gołe nogi. włosy farbuje chyba 3/4 z nich. paznokci kolorowych nie widzę u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sobie zadała pytanie do jakich szkół chodzą Wasze dzieci, bo w szkole mojej córki ( teraz idzie do 8 klasy) niw wolno się malować, miec pofarbowanych włosów, przychodzic wulgarnie ubranym, nawet o spódniczki i szorty były jazdy, które robili RODZICE dzieci a nie one same, że to ogranicza ich wolnośc i w ogóle Korea Północna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o jakiego typu szkoły chodzi i gdzie, ale w szkole mojej córki jest zakaz noszenia głębokich dekoltów, wytartych spodni, mini, pomalowanej twarzy/włosów/paznokci. Nie, to nie jest szkoła katolicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare dewoty zapomnialy jak same były młode, dajcie się dzieciakom wyszumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivi

Wygląd nie jest najgorszy. Robią obrzydliwe rzeczy. Śpią z makijażem nawet kilka dni (wągry i pryszcze zakrywają nową warstwą), pod długimi paznokciami mają syf i jeszcze sobie w toalecie szkolnej wyduszają pryszcze. Nie wspominając o zbrylonym tuszu do rzęs i przetłuszczonych włosach z łupieżem . Po wf w szatni damskiej śmierdzi gorzej niż w męskiej. Każdy może być kim chce, ale niech przestaną roznosić wszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

Najważniejsze żeby dobrze wylizać cipkę. Która pierwsza dziś mi da polizać cipkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×