Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Straszny wyglad dzisiejszych nastolatek szkola

Polecane posty

Gość gość

Moja corka teraz poszla do 7 klasy podstawowki. Klasa utworzona w jeszcze aktualnym gimnazjum. I zbior dzieci z dwoch roznych szkol o klas. Widzac te "dzieciaki" chcialam was drogie mamy zapytac,jak mozecie pozwalac na taki wyglad swoich corek. Oczywiscie pytanie kieruje tylko do niektorych mam. Po prostu w glowie mi sie nie miesci jak mozba doprowadzic do tego ze 12 latka wyglada jak d****a? Chyba z 6 dziewczyn naliczylam ktore byly wymalowane jak lale(ja sie tak odwaznie nie maluje jak one) hybryda na poznkciach w razacych kolorach o stroju niektorych nie wspomne. Przypominam,to dzieciaki 12 lat!!!! Ze niektorzy rodzice na to pozwalaja?????? No szok. Wyrzucilam to z siebie...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie taka sama refleksje miałam wczoraj, stojac w aucie na czerownym świetle przed przejsciem dla pieszych, po ktorym szly dziewczynki 14-16 letnie. Dramat! Nie rozumim jednego: czy wg was drogie mamy, jezeli corka bierze sie niewazne w co, byleby to cos bylo koloru bialego/granatowego/czarnego, to jest ubrana na galowo? Bo o ile mi wiadomo na apel rozpoczynajacy rok szkolny obowiazuje strój galowy. A widzialam, nazwe wprost - male dzi*** - w czarnych kabaretkach, czarnej obcisłej sukience z lycry ledwo zaslaniajcej posladki, w bialych koronkowych bluzeczkach odslaniajacych wiecej niz zakrywajacych, szpilkach na 16cm obcasie, na taki zestaw czasem narzucona seksowna, przykrotka ramoneska z frywolnymi fredzlami. Nie mam 80ciu lat, ale kurde bez przesady :/ to Sunrise czy szkola?! Nie wiem, moze w domu obserwują taka stylowe u swoich mamus. Na palcach jednej reki mogę policzyc fajnie, stylowo i zgodnie "z przeznaczeniem" ubrane dziewczyny (spodnice przed kolano ale jednak dluzsze niz szerokosc bandaza czy ladne garniturowe spodnie 7/8, biala czy blekitna koszula, delikatna jasna bluzka, polbuty czy czolenka pasujace do okazji)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, rozejrzyj sie na ulicy jak wyglada 70% kobiet w wieku reprodukcyjnym :/ to jak niby inaczej maja wygladac ich corki? Jak to bylo powiedziane w pewnym filmie "patola rodzi patole"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że hybryda, a nie lakier? :D Mój syn chodzi do 7 klasy i nic takiego nie widziałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to wazne czy hybryda czy lakier? Czy jaskrawo zielony czy jaskrawo pomaranczowy lakier do paznokci to odpowiednia otoczka zewnętrzna dla 7-klasistki na lekcje? Ja popieram przedmowczynie, a starym zgredem nie jestem. Mam 45 lat i 12 letnia corke. W wakacje mogla pomalowac sobie pazkoncie (choc i tak wybierala stonowane barwy rozowe i kremowe), ale w szkole to niedopuszczalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, jak mozecie wypuscic z domu tak ubrane dzieci (bo to sa do cholery dzieci!) na rozpoczecie, jak prostytutki? Co z tego ze na czarno-bialo, ale jak prostytutki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zafarbowalam swojej corce koncowki włosów. Bylysmy u fryzjera i rozjasnila jej i położyła farbe. Corka idzie do trzeciej klasy. Mielismy to ściąć pod koniec wakacji ale zostawilismy. I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka znajomej w tym wieku chodziła tak ubrana, że aż się niedobrze robiło na jej widok :o na miescie miała opinie dzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że właśnie dzieciaki powinny tak pochodzić żeby się przekonać, że ten zakazany owoc wcale taki słodki nie jest: nogi bolą, makijaż trzeba poprawiać itp. Wszystko co zakazane nęci. Pójdą do pracy to będą chodzić w uniformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kiedgo poslałyscie 6 latki do szkoły ? Było poslać normalnie córy mialyby dzisnie 12 a 13 lat i ból doopy mamuś może mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 lat, wooooowwww. Faktycznie, 13 latka kabaretkach i szpilkach wyglada lepiej niz 12 latka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mundurki wszystkich uwierały bo zgrzebne, bo złe jakosciowo, bo to jakies kamizely i koszuliny, bo kupic trzeba itp., itd. Bogu dzieki sama chodziłam do mundurowej szkoly, mąż tez.. Dzis moje dzieciaki maja obowiazkowy mundurek szkolny i jest uwierzcie mi cudownie !! Nie musze sie zastanawiac w co ubrac dzieci do szkoły, a dzieci w szkole moga błyszczęc , ale jedynie wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to druga rosja albo ukraina. Tam tez sa takie nastoletnie darmowe prostytutki biorace kazdego. Fuj. Zwlaszcza w malych miastach lub wiochach. Im bardziej prymitywne spoleczenstwo tym wczesniej sex tak jak np u muzulmanow slub z 8 latkami. Sex starych oblesnych facetow z nieletnimi. To tez cecha prostactwa. Bieda rodzi taka patole, meneli, darmowe prostytutki, przeklinajace prostactwo. I kazda corka karyny chcialaby potem bogatego kulturalnego faceta. Ale maja szanse na podobnych do siebie zdradzajacych patologicznych meneli. Swoj do swego ciagnie :classic_cool: kazdy widzi w takiej darmowa prostytutke od najgorszych czynnosci, orali, anali itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im biedniejsza wiocha tym wiekszy szpan firmowymi szmatami a do gara nie ma co wlozyc ;) kazda nastolatka wrzuca kretynskie selfie na fb z twarza nieskalana rozumem :classic_cool: Bo to jedyne miejsce gdzie moze zablysnac. O ile tak to mozna nazwac ;) A chlopaki to juz szkoda gadac. Rzeczywiscie nie ma w czym wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się porobiło, z 10 lat temu nie do pomyślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie mamuski tak wygladaja, tylko ich ulubienice z youtuba.. radze zajrzec.. pazury to tam kazda ma takie dlugasne i okropiczne.. rany, co to za watpliwa moda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda plebsu: -hybrydy, ombre, sztuczne rzesy i brwi. -trampy, legginsy, dres. Bye ograniczeni pajace :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A serio wiecie skad sie to bierze? Babka dawala kazdemu, potem matka miala konkubentow, seks przy dzieciach, corki daja kazdemu po kolei na dyskotece i wszedzie. Zarazaja syfem. Bleeee. Taka przykladowala pato rodzinka cebulakow z polszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli moja ciotka profesor prawa i jej partner lekarz onkolog to patologia bo nie maja ślubu.- To jest wasze myslenie prostaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostactwem jest myślenie że profesor czy lekarz nie może byc patologią :D Akurat profesje te nijka nie chronią przed patologią czy przed tym by dzieci takowych patolgią się nie stały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Too czasem nie kwestia braku opieki rodziców. Raz miałam taka sytuację jako wychowawczyni klasy 2 gimnazjum, ze jedna dziewczynka już drugiego dnia szkoly nie przyszła na zajecia. Dzień wczesniej rozmawiałam z jej mama na temat makijażu tejze dziewczynki. Dzwonie do mamy zapytac gdzie jest dziecko i dowiaduje się że przeciez odwiezli ja pod szkole. Okazało się że ona weszla do szkoly, poczekala az starzy pojadą i pobiegla do galerii handlowej kupić kosmetyki bo mama zabrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pitolicie, ze 10 lat tego nie było... Wlasnie 10 lat temu chodziłam do gimnazjum, były takie farbowane z tynkiem na twarzy. Chociaż prawda, większość z nas się z nich śmiała, ale chyba wszystkie robiłyśmy pierwsze eksperymenty z tuszem do rzęs czy podkładem, pomalowane paznokcie to był standard i nikt się nie czepiał. Właściwie nikogo nikt się nie czepiał, nauczyciele byli luźni, a większość z nas jakimś cudem była normalna, mimo ze mogliśmy robić ze sobą wszystko, co tylko chcemy. Każda chyba marzyła o pierwszych butach na obcasach w tym wieku ;) większość z nas dostała na bal gimnazjalny pod koniec. I wyszliśmy na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za granica juz 10 latki maja kolczyki w nosie lub brodzie i wlosy ufarbowane na rozowo/niebiesko, no i obowiazkowy makijaz.no ale skoro pani nauczycielka w podstawowce i to chyba po 30 a nie siksa po maturze ma obydwie rece w kolorowych tatuazach i kolczyk w nosie bynajmniej nie drobna cyrkonie ale jak to teraz trendy taki jak u krowy -w nozdrzach to nie dziwota.za to w innych sprawach sa ostrzy-nie wolno nic jesc oprocz szkolnych obiadow sponsorowanych przez panstwo.jak u kogos obczaja kanapki, wzywaja rodzicow i jest wielkie halo, ale za twarz w cwiekach i irokeza u 5-klasisty nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to tak ? W jakim kraju ? Bo w mojej " za granicy " nic takiego nie ma miejsca :) ba, mundurki w szkole to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Co do hybrydy to umiem odroznic...choc sama w zyciu nie mialam i miec nie bede.dlugie wypukle szpony o jaskrawo pomaranczowy kolor. Przrciez to da sie odroznic. No bez jaj. Do tego oczy pomalowane na okolo czarna kontorowka,kreski jak na balety by szla i super mega krotka mini. Heh...troche to az nawet smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! 10 lat temu również to było, część dziewczyn miała 3 kg tapety na twarzy i farbowala włosy. Nie pleccie bzdur, że nie. Doskonale to pamiętam. Moja córka ma teraz właśnie 12 lat i to typ chlopczycy, co mnie akurat cieszy ;-) w poniedziałek przed wyjściem na rozpoczęcie roku szkolnego przeprowadzalysmy batalię o buty...by jednak założyła zwykle balerinki a nie adidasy :-D wygrałam, ale był foch do końca dnia :-D I nie-moja córka nie jest byle jak ubrana dziewczynką-na sportowo można wyglądać bardzo modnie :-) no ale ona ma swoje zainteresowania-od 4 lat trenuje taniec sportowy-i uważam, że ma to bardzo duży wpływ na jej podejście do "mody". Nie przesiaduje w internecie wyszukując mamun na Youtube i nie bierze z nich przykładu, bo nie ma pustego czasu na głupoty. Ma pasję i dlatego tapeta na twarzy i wyzywajacy wygląd nie jest jej szczytem marzeń. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy mohery . Powiedzcie mi kto wymyślił ze biały i czarny kolor kórwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj - zabawne, mój znajomy miał kiedys kłopoty z synem co wagarował jak chodzilł do liceum, zaczał do w końcu z desperacji zaprowadzac, potem sie okazało ze synalek wchodził jednymi drzwiami a drugimi wychodził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.08 :D dokładnie ...A 10 lat temu to już demoralizacja szła na full Gimnazjum -tapeta im gorsze tym więcej o 8 rano było wymalowanych jak lale, piercingów na buzi może tyle nie było ale farbowanie kudłów a la Britney S. -must have , pazury koniecznie pomalowane też ,do tego kuse bluzki gołe brzuchy i kolczyk w pępku u 15 latek.Szczyt to było pokazywanie tyłka w meganiskich pod względem stanu spodniach . Tak tak to 14-16 latki . Wszystko co wulgarne ruszyło w latach 90 z hasłem róbta co chceta a gimnazja to było dopełnienie tematu Dzieciaki poczuły sie dorosłe nie wieku 15 lat jak kiedyś a 12-13 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×