Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zona nie daje rady

Polecane posty

Gość gość

witam mamy taki problem z zona udalo mi sie ja namowic na seks trojkat ale ona nie daje sobie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z czym? Nie potrafi "obrobić" dwóch na raz? Ewentualnie nie potrafi się do Ciebie dopchać? Ewentualnie psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafi obrobić dwoch na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim sensie?psychicznym?a wiesz dlaczego tak stało się?bo ona zrobiła to dla Ciebie,nie dla siebie,po cholerę namawiałem ją,kobieta musi sama tego chcieć.jestem kobietą i znam naszą psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co dla ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etienne Ty to jesteś wyjątkowo niedoj****a. Autorze, nie powinno się nikogo do niczego zmuszać. Zgodziła się bo tak jak napisał gość wyżej zrobiła to dla Ciebie. Chciała zrobić Tobie przyjemność, a może bała się, że jeśli się nie zgodzi to ją zdradzisz lub znajdziesz sobie kochankę, z którą będziesz robił wszystko (czyli mogła się zgodzić ze strachu przed samotnością). Wiesz, związek, małżeństwo to coś więcej niż tylko bycie razem, to pewnego rodzaju porozumienie. Nie tylko dla kobiet. Może odpuść, spróbuj z nią porozmawiać, niech Ci opowie o swoich obawach, wysłuchaj ją. Za jakiś czas kiedy nawiążecie porozumienie, a ona uwierzy w to, że to nie oznacza koniec związku i wieczne zdrady znów do tego wrócicie. Dopiero za jakiś czas spróbuj ją subtelnie do tego namówić, podeślij jej jakiegoś gif-a, filmik, artykuł - opowiadanie erotyczne... Zobacz jak reaguje, to powinno Ci dużo pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytałam o co dokładnie chodzi. Jeśli odpowiedź z 11:15 należy do autora, to niepotrzebnie się na nim wyżywacie, że do czegoś zmusił żonę. Mówi się trudno. Nie każdy jest predysponowany do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napewno nie daje rady? Może po prostu nie chce? Gadałeś z nią na ten temat? A skąd jest trzecia osoba? Może to ktoś znajomy, przed kim żona bardzo się hamuje? Popatrzcie na http://facezbok.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta (jeżeli zechce) może z łatwością "obrobić" pięciu mężczyzn. Wiem z własnego doświadczenia. Byłam w takim układzie i bardzo miło to wspominam. Ale teraz jestem przykładną mężatką i mąż nigdy się o tym nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5ciu mężczyzn to jak to wygladało? no i chyba z łatwoscia to tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipa, pupa, papa i po jednym do ręki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×