Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rok bez seksu

Polecane posty

Gość gość

Nawet więcej czasu w sumie. Odkąd nam się urodziło dziecko, nie mam chęci. Okazało się że mój mąż jest dużym maminsynkiem i chciałby żyć tylko dla niej. Nie przeszkadza mu to że krytykują, poniżaja itd bo on tego nie usłyszał. Oni nie szanują mnie i przez to że nie staje w naszej obronie, ja nie widzę tego atrakcyjnego mężczyzna już. Kiedyś oszalałam i kochałam taka silna miłością a teraz nie wiem co to są za uczucia. Czuję wielki żal i do niego i jego rodziców. On jest tylko zadowolony jak wróci od mamusi albo jak wie że jedziemy tam albo oni do nas. Kiedyś widzieliśmy ich co tydzień w niedzielę na 3 godziny a teraz 2 razy w miesiącu na godzine i nic się nie zmieniło w ich zachowaniu. On nie jeździ sam żeby posiedzieć, tylko coś odebrać i potem mi mówi że się nie ożenił po to żeby jechać do nich sam. Wszystko by zrobił dla nich a ja też muszę. Mam libido ale jakoś nie chce z nim się kochać bo to jest ohydne że taki się zrobił maminsynek. Czy to przejdzie? Czy już zawsze tak będzie? Nie był taki wcześniej :( czuję że on chciał dziecko dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×