Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie na narty z przedszkolakiem?

Polecane posty

Gość gość

W tym roku chcemy pojechać z dzieckiem po raz pierwszy na narty. Macie jakieś sprawdzone szkółki albo przynajmniej fajne stoki w przyzwoitych cenach? Interesuje mnie tylko Polska. Tak, wiem, że jeszcze wcześnie, ale może w tym roku wcześnie spadnie śnieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po cholere te gowniaki na stokach? tylko sie wpierdzielaja pod nogi a pozniej placz jest jak na takiego wpadniesz i go polamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na pierwszy raz wybraliśmy Zakopane . Synek 3 latka i ruszył dzielnie . Pierwsze kilka godzin z instruktorem a później już z tata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie dlatego pytam o sprawdzoną szkółkę :P taką, co jak zostawię dziecko na godzinę, to mogę być spokojna, że nikomu się nie będzie (cytuję) wpierdzielać. A co to, zima jest tylko dla dorosłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zima? nie narty/snowboard i inne niebezpieczne sporty ekstremalne już tak. 90% stoków jest dla dorosłych, a gówniaki sie po stromych niewydzielonych dla nich stokach pałetają. włączcie durne matki chociaz raz myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na narty to do Zakopanego. Jest tam bardzo dużo dobrych instruktorów. A na stoku super zabawa. Jak zawsze noclegów szukam na stronie https://nanocleg.pl/noclegi+zakopane.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My uczylismy syna sami. Ma 5 lat. To będzie jego 3 zima na stoku. 2 spędził na oslej laczce, stok jako taki go paralizowal wiec cwiczyl na oslej laczce. W tym roku juz powinno byc inaczej ;) My jezdzimy z nim na Klepki w Wiśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam już coś na ferie. Najlepiej hotel a tuż obok stok. Wbrew pozorom hotele w większości są już zarezerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stokiem idealnym dla dziecka jest Kotelnica w Białce. Właściwie ten ośrodek nadaje się tylko dla dzieci, bo 90% tras to ośle łączki. Nie podpowiem nazwy szkółki, bo uczyłam syna sama. Myślę jednak, że w większości zależy to od instruktorów, którzy pewnie i tak co rok się zmieniają. Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie przyjrzenie się instruktorom na stoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89marti
Barbs, fajna miejscówka :) Może i ja się skuszę, nawet przeglądałam apartamenty na Bookaparcie właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×