Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość_imię

imię Sebastian

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie lepszy stasiu pierdziasiu niz Robert - przeciez to paskudne twarde imie. Jedno z najgorszych wg mnie dla faceta, na szczescir moj maz ma imie ktore mi sie podoba. Sebastian tez nie jest w moim guscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi moze imie Robert nie pasuje, mezczyznie i owszem. Tak samo jak Hubert, Norbert.. Takie mi sie podobaja. I tyle. Ktos moze uwazac inaczej. Ale jak pisalam, moj ukochany nosi te imie i jest bardzo meski i przystojny. Nie pasowaloby mu imie Kuba, Mirek, Olek.. A Sebastian okropne i juz. Nie podoba mi sie. Zadnych zlych skojarzen. Malo meskie no i w zyciu raczej istnialoby jako Seba.. Kazdy ma inny gust. Ja tylko wyrazam swoje zdanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_imię
tak mój mąż lubi "Dżem" no ale do końca nie wiem czy to stąd. Mąż mówi o imieniu Bastian, no ale takiego imienia nie ma w Polsce, no i praktycznie zostałby Sebastianem niż Bastianem. Być może to imię to pomysł wynikający stąd że mąż pracuje z samymi obcokrajowcami, sama nie wiem. Też podobają mi się imiona Norbert, Hubert, Robert, ale podjęcie decyzji o dziecku jest wspólne, mąż takiego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hubert Norbert rzeczywiscie super.. Wiocha kicz i tandeta. Bercik, no wez.... Robert jest moim zdaniem brzydkim imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebastian jak najbardziej bardzo ładne imię. Filipy, Huberty i Patryki to nie w moim guście. A tak na marginesie znałam dresiarzy i to nie były sebki tylko jeden był Filip, Jednak Wojtek, Adam to był najgorsi siali postrach i jeszcze Dawid. Napakowani, sterydowcy. Mafia. Więc każdy będzie miał inne skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imię. kojarzy mi się tylko z Sebastianem Fabijańskim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne imię jak Łukasz , Julian czy Konrad i milion innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi imię Sebastian kojarzy się z tym chłopcem z filmu "Bella i Sebastian" Bardzo fajny film a imię też bardzo ładne pasuje dla małego chłopca i do dużego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robert nie ładne, Hubert też mi się nie podoba. Bose Antki i Filipy też nie. ładne jest Łukasz, Józef, Marcin, a Sebastian? też niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ładny film. O 8 letnim Sebastianie i jego przyjaźni z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z osiedlowym dresem to kojarzy mi się jedynie Adrian. Mój kumpel, obcięty na łyso i pakował równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa

Mój 11- letni syn nazywa się Sebastian. To imię zawsze mi się podobało. Syn uwielbia filmy z serii "  Bella i Sebastian", wręcz utożsamia się z głównym bohaterem. Myślę więc, że dobrego wyboru dokonaliśmy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleobciach

poczekaj aż będzie wisiał na trzepaku i czekał na haracz od małolatów.Dresy to już dzisiaj możesz mu kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 26.04.2018 o 10:42, Gość gość napisał:

Z osiedlowym dresem to kojarzy mi się jedynie Adrian. Mój kumpel, obcięty na łyso i pakował równo.

Dodam Kamil, Sebastian i Robert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się imię Sebastian. 😉 Wcale nie trzeba zdrabiać. U malucha może być Sebuś, potem Sebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×