Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość spust i ślub

Małżeństwo z przymusu bo ciąża

Polecane posty

Gość spust i ślub

jest tu ktoś kto przetrwał w czymś takim kilka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy czy sie dogadujecie jesli tak to moze przetrwac i jesli jedna stronapotrafi ustapic drugiej, jesli jestescie uparci oboje to nie przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a naprawdę musiał być ślub, skoro była ciąża? Teraz raczej mało kto na to patrzy. Ludzie są razem bez ślubu i z dziećmi i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spust i ślub
rodzice panny nalegali, no bo jak to tak dziecko bez ślubu, wiem, jestem debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty żyjesz z jej rodzicami czy z nią? Co Cię obcy ludzie obchodzą? Moja teściowa jak usłyszała,że jestem w ciąży też o ślubie zaczęła gadać. Ale ja nie chce ślubu i nigdy nie chciałam. Z partnerem jestem 6lat,mamy 3letnie dziecko. Czasem coś mój mamrocze pod nosem o ślubie ale ja nawet tego słuchać nie chce. Jak mamy być ze sobą to będziemy i papierek tego nie zagwarantuje. Mamy razem ubezpieczenie,konto,niedługo kupujemy dom,który będzie nasza wspólna własnością. Co.ślub zmieni? Dla mnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wzielam slub bo myslalam ze bedzie dobrze ale sie zawiodlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi pani psycholog powiedziała żebym się w końcu za to wzięła czy mój partner się zadeklarował bo z mojego dziecka będą się w szkole śmiać bo mama inne nazwisko dziecko inne nazwisko. Szok. Wielka Pani psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwadjdd983
moja siostra tak miala i moja sasiadka. jedna i druga wytrwaly w malzenstwie okolo 2 lata.:) Slkub brąły zeby zamknac ludziom usta i zeby wstydu nie bylo ze panna z dzieckiem:)) Bedzie tak : Poudajesz przed ludzmi,rodziną i soba samym ze sie cieszysz z nowej drogi zyciowej.Odbebnisz slub i przysiege...porobicie sobie ladne fotki.Wezmiecie kase od gosci,kilka usmiechów i udawanych wzruszen. Zamieszkacie razem,bahor sie urodzi,siwat sie do gory nogami przerwoci.Beda klotnie w nieskonczonosc o wszsytko.Kazde bedzie chcialo zyc wlasnym zcyiem,a bahor nie pozwala bo trzeba w pieluchach siedziec.Babki sie beda wam wp*****lac w wasze sprawy i was sklocą.(jak nie zarabiasz wielkiej kasy).. I dojdziecie do wniosku (albo razem,albo ty sam ze pora to zakonczyc)...Bedziesz chodizl sfrustrowany,znerwicowany,niewyspany i twoje zycie twarzyskie umrze..Bedziesz skonczony w oczach innych kobiet jako rozwodnik::) Noooo i koniec.Legalny rozwod i udawanie ze byla wielka milosci i sie wypaliło....alimenty bedziesz bulił nastepne 26 lat:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tak jak się daje d...y komu popadnie a pózniej ślub dla przyzwoitości.I tak narzekacie na facetów a oni mimo waszej marnej moralności idą do ołtarza a pozniej do sądu.Kogo żałować??? faceta i dziecka bo z was i tak nic porządnegoi nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętne czy ciąża czy nie ważne jest by liczyć się z ukochanym. Mój jest zawsze podczas każdego badania ginekologicznego krocza i wspierał porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam, jesteśmy razem już 15 lat, a znam 2 małżeństwa, które bez " wpadki" rozstali się po 30 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trwam w takim związku 12 lat po durnym ślubie. Moja matka tak zadecydowała. Co to za durny pomysł pchać młodych w takie życie. Wszystkie te zawarte małżeństwa nie są ważne. Tu nie chodzi o samą wpadkę nieplanowanej ciąży. Branie odpowiedzialności za młodych. To oni mają decydować o swojej przyszłości. Ja i tak wiem że ślub nie jest ważny ani kościelny ani cywilny. Nie kochałam go nigdy nie brałam z miłości tylko z przymusu. Nie będę zmuszać syna do ślubu to jego decyzja żadna nieplanowana ciąża nie powinna być powodem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×