Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka38

maz chce zebym sie zwierzala jego przyjaciolce

Polecane posty

Gość anulka38

jestem swieza mezatka. znamy sie z mezem od roku, po slubie miesiac. maz ma dlugoletnia przyjaciolke -mezatke, mial przede mna kilka dluzszych zwiazkow i zawsze ta kobieta byla w nich obecna, potem zwiazki sie rozpadaly, ona nie utrzymywla juz kontaktu z ex mojego meza ale zawsze byla obecna przy nim . kiedy go poznalam mysalam ze ona i jej maz to to znajomi meza,wtedy jeszcze mojego narzeczonego, , ale z czasem okazalo sie ze to wlasciwie ona jest przyjaciolka mojego meza a jej maz ma raczej nikly kontakt z moim. to ona do mojego dzwoni ,do mnie tez na poczatku probowala , wysylala mi slodkie aniolki karteczki o przyjazni na fejsa, ale ja ucielam to odrazu kiedy zorientowalam sie ze ona chce wyciagnac od mnie zwierzenia a potem wszystko powtarza mojemu, jescze prawdobodbnie dokladajac swoje 5 groszy , wiec obecnie ta przyjaciolka meza do mnie sie nie odzywa tylko dzwni do mojego meza i pyta o moje sprawy co u mnie , jakie mam plany na przyzslosc,jak nam sie uklada, a on wyjedza do mnie z tekstami kiedy jakies moje zachowanie mu nie pasuje, ze powinnam z nia porozmawiac bo ona udzeili mi dobrych rad jak powinnam sie zachowywac w malzenstwie. ja tego kompletnie nie rozumiem dla mnie to jest chory uklad. ja mam meza i jesli jest jakikolwiek problem a docieramy sie- jestesmy miesiac po slubie wczesniej nie mieszkalismy razem-, to moj maz mowi do mnie zebym z nia proozmawiala bo ona mi da dobre rady. ona chyba wyczula ze ja mam o niej swoje zdanie bo o ile na poczatku przysylala mi aniolki slodkie karteczki na fejsa dwa razy na dzien to teraz cisza kompletna z jej strony do mnie , tylko do meza pytania za moimi plecami jak nam sie uklada. a ze jest osoba niesamowicie nieszczera przekonalam sie jak mowila o mojej tesiciowej. tesciowa jest super kobieta pomaga ile moze, a ta przyjaciolka mojego meza powiedziala do mnie na samym poczatku znajomosci ze absoltunie nie powinnam o niczynm rozmawiac z tesciowa o niczym, bo tesciowa chce rozwalic moj zwiazek co jest absoltuna nieprawda.jak sie pozbyc tej baby jak wyznaczyc jej granice zeby nie stracic meza.wszytskie ex odchodzily a ona jest przy mezu i jest. nieswoim, bo swojego ma. co sprawia jej przyjemnosc. sterowanie moim mezem... nie ma pojecia. poradzcie cos. na koniec dodam- to nie moj maz do nie wydzwania, ale to ona do niego za moimi plecami. moj maz daje mi tylko rady- porozmawiaj z nia o nas. noz ....kuswaq.obca baba wlazi z butami w malzenstwo czy mi sie tylko zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jej powinnaś wyznaczać granice tylko jemu, po prostu określ co ci nie odpowiada i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 38 lat? Za rótko się znacie i nie mieszkaliście wcześniej, dlatego wychodzą takie kwiatki. Przeczucie cię nie myli. Niech inni gadają co chcą ale dla mnie nie ma czegoś takiego jak przyjaciółki w małżeństwie i dobrze na tym wychodzę bo to ja jestem przyjaciółką męża a nie jakieś inne babsko. Jeśli to tylko przyjaźń to żona nie powinna przeszkadzać a tu jest chyba właśnie na odwrót. oNA JEST TOKSYCZNYM PSEM OGRODNIKA i jeśli koleś postawiony przed wyborem nie umiałby wybrać ona czy ty to jest to duży powód do zmartwienia. Nie pozostaje ci nic innego jak szczera rozmowa z mężem i baczna obseracja bo jak sróbujesz to rozeegrać za jego plecami to jak zwykle oskarży się jemu. Tak czy inaczej, to że jest za nią to chora sytuacja dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze?nie wyobrazam sobie takiej patologi to chore,odrazu skojarzylam z camila ktora byla taka przyjaciolka ksiecia karola meza diany.skoncz ten uklad poki jeszcze masz wplyw na meza,powiedz tesciowej co ona wygaduje i ze wam miesza, moze wspolnymi silami pozbedziesz sie tej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wytlumaczyc mezowi, ze to co sie dzieje miedzy wami musicie rozstrzygac po dyskusji w 4 oczy i nie ma w malzenstwie miejsca na taki trojkat emocjonalny. Ta kobieta przekracza granice przyjazni. Zapytaj meza, czy ty masz sobie tez poszukac przyjaciela od serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że.skoro taka sytuacja ma miejsce to Ty albo on albo oboje jesteście po jakiś Przejściach albo z domów, w których nie było miłości(szczególnie z jego strony) bo który normalny facet ma taką przyjaciółkę, która dosłownie wchodzi z butami do czyjegoś życia a on na to pozwala. Czy może ona jest z jakiejś wspólnoty? A przede wszystkim nie.ma.przyjaźni między kobietą a mężczyzna. Jestem sporo mlodsza od Ciebie i w życiu nie pozwoliła bym sobie na taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zazadala od meza ograniczenia kontaktow z taka osoba do spotkan, w ktorych partycypuje rowniez jej maz i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka38
dokladnie tak myslalam ze powiem mu ze ja poszukam przyjaciela plci meskiej i jak wyjdzie jakis problem albo nieprozumienie to kaze mu rozmawiac z tym przyjacielem, z tesiowa mamy juz komitywe, rozmawialam z tesciowa na temat tej kobiety i jest tego samego zdania co ja, okreslila ja mianem kanalia. powiedzialam wczoraj juz mezowi ze nie ma problemu zeby rozmawial z przyjaciolmi ma bardzo dobrych dwoch przyjaciol znaja sie od 20 lat, ale nie z kobieta. jego kobieta jestem ja, i zadna obca nie ma prawa wstepu do naszego malzenstwa. nie wiem czy do do niego dotarlo.w kazdym razie ja sie jej zwierzac nie bede ani ona ze mna rozmow dyscyplinujacych tez przeprowadzac nie bedzie. z tesciowa sie tylko zastanwiamy jak to jest ze ona sie przymilala do wszystkich ex mojego meza poki jeszcze byly aktualne, potem one znikaly nie utrzymuja z nia kontaktu, a ona ciagle jest i jest. do mojej tesciowej powiedziala hardo w 4 oczy ze ona o moim mezu wie wszystko. nie moge jej calkowicie przegonic. ale jak zrobic zeby nie miala mozliwosci mieszania.maz chce zebym to ja sie jej zwierzala.powiedzialam ze nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka38
Ja bym zazadala od meza ograniczenia kontaktow z taka osoba do spotkan, w ktorych partycypuje rowniez jej maz i koniec. mysle ze to bardzo dobra rada. dziekuje. jednak nie chodzi nawet o spotakania bo nie ma spotkan ale sa telefony i smsy.co u nas.co u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu,że nie życzysz sobie by rozmawiał z nią o tobie. Zwróć mu uwagę, że rozpadają mu się związki ale ona jest nadal. Niech się zajmie swoim mężem,podeślij jej mężowi jakąś ''przyjaciółkę'' heh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij SMS z komórki męża daj mi spokój żonę już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisalam w 9.39, powiedz mezowi, ze zaakceptujesz tylko spotkania towarzyskie we 4, tzn. rowniez z jej mezem i bez osobistych wycieczek i zwierzen. Mezowi mozesz przypomniec przyslowia nie mow nikomu co sie dzieje w domu i klasc do glowy, ze ma juz swoj dom i teraz sa wasze sprawy, nie ma juz trojkata. Moze mezowi brakuje tematow, niech poczyta o rozmowach o pogodzie, o przeczytanych ksiazkach ale wasze sprawy maja pozostac w domu, miedzy wami. Maz musi zaczac traktowac ja jak znajoma i ucinac rozmowy na wasz temat-to musisz wyegzekwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz powiedziec mezowi krotko i zwiezle, ze nie zyczysz sobie zadnych rozmow ani na twoj, ani na wasz temat. Na pytania tej osoby co slychac, ma odpowiadac uprzejmie, dziekuje, dobrze. Niestety, twoj maz jest widocznie papla i to musisz zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Chce Was do siebie zbliżyć, żebyście wszyscy byli jedną, wielką szczęśliwą rodziną.:) Niestety, w realnym życiu może to rodzić wiele problemów.Nic nie rób na siłę.Życie to nie film amerykański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Najlepsza kolezanka to meza kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka38
tesciowa ma podejrzenia ze ona chce sobie zostawic mojego meza na wszelki wypadek jakby jej mezowi sie cos stalo a mnie sie wydaje ze tej osobie poprostu sprawia przyjemnosc kontrolowanie czyjegos zycia . najdziwniejsze ze ze mna praktycznie zerwala kontakt z dnia na dzien bez podania powodu.poprostu przstala sie ze mna kontaktowac, staralam sie o przyjecie do pracy, po rozmowie kwalifikacyjnej kiedy sie dostalam przyjeli mnie, wyslala najpierw wiadomosc do mojego meza jak mi poszlo, jak sie dowiedziala ze dobrze, to wtedy dopiero do mnie wyslala wiadomosc -witaj jak ci poszlo. masakra. to tez daje do myslenia. moj maz probowal robic tak- jak ona wysyla wiadomosc na jego telefon to mowil zebym ja odpisywala z jego telefonu i sie podpisywala, nie wiem czy to dobry pomysl ale moze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bedzie jak ona zadzwoni? Czy tez maz odda ci telefon? Twoj maz ma problem i to on musi ja zdawkowo splawiac na pytanie o ciebie czy o wasze prywatne sprawy. Nie ma tu znaczenia sms czy tel. Zauwaz, ze twoj maz chce sie toba posluzyc, niech on to robi, odpowie zdawkowo i nie udzieli zadnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój mężulek jest szurnięty a jego pseudo przyjaciółka to toksyczna larwa.a w ogóle jak mogłas wyjść za kogoś z kim nie masz porozumienia i nigdy nie miałaś,bo prawdziwe porozumienie wyklucza słowa zwierz się jej ona ci doradzi jak ze mną postępować ,ale dzieciarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej mężowi ze podrywa twojego i żeby pilnował swojej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze ciągle do niego wydzwania i ze masz tego dosyć jak nic nie pomoże stwórz duet z jej mężem szukaj jego porad płacz mu itd. będzie 2;2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Żadna baba by nie pozwoliła mężowi na taką "przyjaciółkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pochlebiaj sobie z tą przyjaźnia głabie:P, twoja nowa wagina wie jak z toba postępowoać:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.22 męski larwiszo Kubiszon myślał, że zniszczy Kobietę lepszą od niego? Nie udało sie? Przyjaciółka? Nie rozśmieszaj mnie:P Jeżeli o mnie chodzi mozesz zdechnąc pod moim stołem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty do mnie mówisz? nie w moim języku nie rozumiem co chcesz przekazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu powiedziała że albo ona albo ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, podejrzewam, ze tak stawialy sprawe poprzednie dziewczyny i dlatego sie z nimi nie ozenil. Autorko, masz ambaras ale ten trojkat jest niezdrowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora sytuacja kobieto w coś ty się wpiep/rzyla. Ja bym po pierwsze nie była z kimś kto ma taką chorą relacje z inną kobietą ale ty nie wiedzialas to tylko rozmowa z mężem ze nie życzysz sobie takich kontaktów ani dyskusji ze masz na siłę się zwierzyć obcej albo rozmowa z mężem tamtej kobiety a jak to nic nie da to wieje póki dzieci nie macie. Wiej tak jak inne zwialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ex sie przyjZnil z swoja ex...po czasie wyszlo ze to nie przyjazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka38
dokladnie tak jest jak ona dzwoni to on mi daje sluchawke i mowi prozmawiaj z nia. albo daje mi swoja komorke i mowi ty jej odpisz. jestem tak wkurw...na ze nie ma szans na jakiekolwiek zwierzenia. chcesz to sie przyjazn ale mnie do falszywej przyjazni nie mieszaj i do konatktow z nia nie zmuszaj. bo nie mam na nie ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko droga, nie daj sie!!! To jest CHORE! Nie wiem dlaczego Twój mąż jest pod tak ogromnym wpływem tej baby, ale nie jest to normalne! Porozmawiaj z nim i powiedz, ze to jest chore i sobie nie życzysz obcej baby w waszym małżeństwie! Nie wierz w to, ze tamto babsko to jego przyjaciółka i ma czyste intencje- nie ma szans! W ogóle to nie mogę uwierzyć, ze to prawda. Ze oczekuje od ciebie mąż, ze bedziesz sie zwierzać jego pseudo przyjaciółce- ja bym wyśmiała swojego, poza tym on nie zaproponowałby mi nigdy czegoś tak chorego! Nie daj sie kobieto w ciągnąć w takie gowno,bo nic dobrego to nie przyniesie!! Bądź twarda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×