Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamany32

Nagrałem swoja żonę jak masturbowała się

Polecane posty

Gość załamany32

Jesteśmy małżeństwem z prawie 10 letnim stażem. On pewnego czasy zauważyłem, że żona unika kontaktów seksualnych, oraz to, że fascynuje się pewnym zagranicznym aktorem. Na imieniny kupiłem jej płytę dvd z filmem, w którym grał główna rolę. Coś mnie podkusiło, żeby zamontować ukrytą kamerkę w sypialni. Po obejrzeniu nagrania z tej kamerki okazało się, że żona masturbowała się podczas oglądaniu tego filmu przy wykorzystaniu wibratora, który kiedyś dostała dla żartu od swoich koleżanek i bardzo wtedy była na nie zła i oburzona. Nie wiem co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myśleć? Że jest niezaspokojona, bo jej nie rajcujesz i sie samozadowala wibratorem przy filmie z ulubionym aktorem. I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ja nie zaspokajasz niestety. Spróbuj zrobić romantyczny wieczór. Zapal świeczki. Otwórz wino i obejrzyjcie film z jej ulubionym aktorem. A potem długa gra wstępna i się po prostu postaraj aby było jej dobrze. Tylko kobiety niezaspokojone się masturbuja i nikt mi nie powie że jest inaczej a jestem kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat po slubie, czyli autorma tak ok 35 lat. Stary chłop a durny jak pusta torba po cukrze. Kamerka w sypialni, załamanie bo zobaczył masturbacje.... Jak ty jesteś dorosły i masz zonę to ja jestem światowej sławy kosmonautą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany32
Do Szyderca bezlitosny Ja tego nie zamierzam nigdzie publikować a kto mi zabroni zamontować monitoring we własnym domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany32
Do gość To powinieneś czuć się kosmonautą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość Dzięki za wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×