Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

witam

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie na jakim portalu rejestrował się mój facet lub ma tam konto ,że dostaje dziwne maile od kobiet ...treść maili jest długa i po angielsku..wątpie ,ze to realne osoby piszą bardziej jak jakies fikcyjne to wyglada.. ale zastanawiam się gdzie trzeba mieć konto by takie coś zaczelo przychodzić? lub gdzieś podal swojego maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wiadomosci od tych kobiet są kulturalne bardzo nie ,ze jakies zboczone no i długie ladnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to treść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia! Jak się dzisiaj miewasz? Wierzę, że jesteś w porządku i chętnie odpowie na mój list. Cieszę się, że mam okazję skontaktować się z Tobą. Nazywam się Svetlana. Prawdopodobnie zdałeś sobie sprawę, skąd jestem z mojego imienia. Jestem z dużym malowniczym krajem Russland. Mam 30 lat. Chciałbym znaleźć człowieka dla oddanej służby i prawdopodobnie dla znaczących relacji. Jeśli lubiłeś mnie i zainteresował się moją osobowością, chętnie odpowiem na Twoje pytania. Ufam, że nie pozwolisz, by samotna dziewczyna się nudziła. Z zaciekawieniem poczekam na twój list jak najszybciej. Jeśli odpowiesz na mój list, dam ci więcej zdjęć. W ten sposób będziemy mogli się lepiej widzieć i lepiej zapoznać. Wierzę, że również przekażesz mi swoje zdjęcie i opowiedz mi o sobie. Id z przyjemnością dowiedz się więcej o Tobie. Życzę Wam wspaniałego dnia i radosnego ducha. Oczekuję pisma od ciebie np taka treść przetłumaczylam ją na polski .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×