Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Matrusz G

Siłownia

Polecane posty

Gość gość Matrusz G

Co byście polecili jako środek wspomagający budowę masy mieśniowej i dlaczego uważacie, ze Largomass jest taki dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bogdan
Na sam początek zacznij ćwiczyć... o reszcie pomyśl powiedzmy za miesiąc... Niestety wiele osób robi odwrotnie a później są rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Janusz
Ironizujesz czy tylko mi się tak wydaje? largomass jest faktycznie bardzo dobrym środkiem wspomagających budoœe masy mięśniowej ale wymaga odpowiedniego treningu. Nie wiem kiedy do wszstkich dotrze, że odpiowiednia, legalna suplementacja pomaga, ale jaj zadaniem jest wspomaganie pewnych działań, a nie zastępowanie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dłuższego czasu chciałam zapisać się na siłownię ale zajęcia którymi byłam zainteresowana, były za drogie i zdecydowanie nie na moją kieszeń. Na szczęście będę mogła skorzystać z fajnych zniżek na siłownie dzięki https://pakietyoksystem.pl/ i tak się cieszę, że nie umiem tego pisać. Nareszcie będę mogła sobie wziąć udział w zajęciach, na jakie mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paweł
Moim zdaniem Largomass to jeden z najlepszych środków wspomagających budowę masy mieśniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jeśli szukacie dobrego trenera, który pomoże Wam szybko uzyskać zamierzone efekty, to wystarczy wejść www.igortreneronline.pl. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek96
Formę na lato zrobiłem w Gravitanie, bo 1.blisko, 2.dużo miejsca, 3.mnóstwo sprzętu, 4.nikt mi nie wchodził w drogę i na nikogo nie wpadałem. Ogółem duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siłacz11
Cenowo też wychodzi nie najgorzej? Bo to naprawdę dużo plusów jak na siłkę :) A o tym Gravitanie już słyszałem parę dobrych słów, więc może bym się zdecydował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gravitan bardzo spoko - janki i targówek, dobry sprzęt i fajni ludzie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trenuję od pół roku w Gravitanie na Targówku i jest ok. Początkowo czułam się zagubiona ale z każdym kolejnym dniem było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×